SZYBKIE DANIA

sae

Gotowanie nie musi być czasochłonne i skomplikowane. Oczywiście, są okazje, kiedy warto się mocniej wysilić i spędzić w kuchni nieco więcej czasu, ale na co dzień wystarczy maksymalnie 30 minut, aby przyrządzić pyszny posiłek na dowolną porę dnia.

 

Szybkie dania wcale nie muszą być gorsze w smaku czy złożone ze składników niższej jakości. Po prostu są tak sprytnie przemyślane, aby przy minimalnym nakładzie czasu uzyskać jak najlepszy efekt. Właśnie za to kochamy szybkie dania.

 

Zobaczcie i wypróbujcie poniższe propozycje szybkich dań, a jeżeli macie swoje sprawdzone przepisy, podzielcie się nimi z innymi za pośrednictwem serwisu www.doradcasmaku.pl 

sae(1)

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, ale niestety też taki, na który najczęściej mamy najmniej czasu. Co zatem należy zrobić aby wilk był syty i owca cała? Oczywiście, trzeba skorzystać ze sprawdzonych pomysłów na szybkie śniadania.

 

Wszystkie prezentowane przepisy wymagają zaledwie kilku-kilkunastu minut przygotowań i po tym czasie będziecie mogli cieszyć się pysznym i pełnowartościowym posiłkiem.

sae(2)

Lunch to kolejny posiłek, który trzeba zjeść, aby pozostać w dobrej kondycji fizycznej. To też danie, które nie powinno absorbować zbyt dużo naszego czasu i odciągać od innych czynności.

 

Bez względu na to, czy przygotowujecie go w domu i od razu jecie, czy też pakujecie w lunchbox do pracy na pewno chcecie, aby jego przygotowanie nie było pracochłonne. Szybki lunch to taki, na którego przygotowanie poświęcicie maksymalnie 15 minut. Poniżej znajdziecie pomysły, na smaczne i szybkie lunche. 

sae(3)

Przyszła pora na obiad, a Wy nie macie ani czasu ani pomysłu? To nie problem, bo poniżej znajdziecie pomysły na szybkie dania obiadowe, których przygotowanie zajmie Wam maksymalnie 30 minut i nie są to gotowe dania z marketu.

 

Tak naprawdę już w kilkanaście minut można wyczarować sycący i pyszny obiad, nie tylko dla siebie, ale dla całej rodziny. Sięgajcie po sprawdzone przepisy na szybki obiad i dzielcie się również swoimi pomysłami na dania z tej kategorii. 

sae(4)

Kiedy przychodzi pora na kolację, bywa, że jesteście zmęczeni i ostatnia rzecz o jakiej myślicie to pracochłonny posiłek, który będziecie czuli przez całą noc na żołądku?

 

Codzienna kolacja powinna być lekka, szybka i prosta w przygotowaniu. Szybka kolacja to tylko kilkanaście minut spędzonych przy blacie kuchennym. Świeże składniki połączone ze sobą w pomysłowy sposób pozwolą w kilka chwil stworzyć przepyszną szybką kolację. Sprawdźcie sami. 

sae(5)

Deser to posiłek, który można spożywać o dowolnej godzinie i zawsze sprawia przyjemność. Jego przygotowanie też powinno być miłe i niezbyt pracochłonne. Im szybciej przyrządzicie deser, tym szybciej będziecie mogli oddać się przyjemności jedzenia przygotowanych smakołyków. Nie zwlekajcie więc i sprawdźcie propozycje na szybkie desery.

prymat