Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Przepisy - z piwem

Trunki często towarzyszą potrawom – wśród nich szczególną popularnością cieszy się piwo. Przepis na grzańca to prosty sposób na ubogacenie menu w sezonie zimowym, z kolei latem ciekawą opcją jest obiad na piwie.

Do jakich jeszcze potraw możesz wykorzystać piwo? Przepis na deser z goryczkowym posmakiem potwierdza, że ten tradycyjny napitek to bardzo wszechstronny dodatek do wielu dań! Sprawdź propozycje Doradcy Smaku i wybierz najciekawsze receptury do wypróbowania we własnej kuchni!

Przepisy z kategorii Przepisy z piwem: 33
Sortuj:

Piwo – przepisy

Jeżeli serwujesz potrawy z piwem, w zimniejsze dni możesz zastąpić chłodny napitek aromatycznym grzańcem. Zastanawiasz się, jak długo podgrzewać i czym doprawić piwo? Przepis znajdziesz w naszym katalogu, tuż obok innych drinków z wykorzystaniem tego gatunku alkoholu. 

Do jakich potraw warto dodać piwo? Przepis na danie z piwem najczęściej przybiera formę obiadu lub wystawnej kolacji. Jak inne alkohole, piwo doskonale komponuje się z potrawami bogatymi w tłuszcze i urozmaica smak mięsa. Na stronie doradcasmaku.pl znajdziesz wiele pomysłów na dania, które sprawdzą się zarówno podczas świątecznych obiadów, jak i spotkań towarzyskich.

Jak jeszcze możesz wykorzystać piwo? Przepis na ciasteczka z dodatkiem tego trunku dowodzi, że chmielowa goryczka wypada równie dobrze w połączeniu ze słodyczą! Katalog Doradcy Smaku zawiera także wiele innych propozycji słodkich przekąsek, które zasmakują miłośnikom dobrego piwa. Zainspiruj się naszymi przepisami i wzbogać domowe menu!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak