Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Przepisy - na kotlety ziemniaczane

Jeśli nie masz pomysłu na szybki obiad, wypróbuj przepis na kotlety ziemniaczane. Dzięki wskazówkom, które znajdziesz na stronie doradcasmaku.pl przygotujesz ciekawy posiłek już w pół godziny. Przepisy kulinarne na kotlety ziemniaczane zazwyczaj wykorzystują gotowane ziemniaki, co wyróżnia to danie od placków ziemniaczanych. Kotlety zachowują jednak większość składników odżywczych zawartych w ziemniaku, takich jak białko i witaminy. Spora zawartość węglowodanów sprawia, że każdy przepis na kotlety ziemniaczane pozwoli Ci przygotować posiłek, który doda Ci energii na cały dzień. Możesz urozmaicać go dodatkami, korzystając z podpowiedzi Doradcy Smaku.

 

Przepisy z kategorii Przepisy na kotlety ziemniaczane: 84
Sortuj:

Kotlety ziemniaczane - przepisy

Przepis na kotlety ziemniaczane to sposób na przygotowanie szybkiego dania obiadowego. Może stanowić główny element posiłku lub występować jako dodatek do mięs czy sosów. Niewielka ilość niezbędnych składników to niewątpliwa zaleta, którą wyróżniają kotlety ziemniaczane. Przepis, poza ziemniakami, zawiera zazwyczaj jedynie mąkę i jajka. Sporo przepisów na kotlety ziemniaczane uwzględnia też dodatek boczku, śmietany czy nawet gotowanych warzyw, takich jak brokuły. Jeśli nie wiesz jak podać kotlety ziemniaczane, przepisy Doradcy Smaku na pewno dostarczą Ci wielu inspiracji.

Przepis na kotlety ziemniaczane to nie jedyne danie, jakie możesz przygotować, korzystając z propozycji Doradcy Smaku. Wiele z nich nie wymaga wielkich zasobów czasowych i wykonasz je w niespełna pół godziny. Jeśli marzy Ci się więc inne danie niż kotlet ziemniaczany, przepis znaleziony w dowolnej kategorii na pewno trafi do Twojego gustu.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak