Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Świąteczne inspiracje: za chwilę Boże Narodzenie

Świąteczne inspiracje: za chwilę Boże Narodzenie

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało 5 tygodni. Przed nami intensywny czas uzupełniania kuchennych produktów, kupowania prezentów, gotowania, rodzinnych spotkań. Tych kilka tygodni minie bardzo szybko, bo czas przygotowań musimy pogodzić z codziennymi sprawami i pracą.

Boże Narodzenie powinno być czasem rodzinnych spotkań, spożywania świątecznych dań, spokoju i odpoczynku. Niestety podczas przygotowań, które z dnia na dzień nabierają zawrotnego tempa, bardzo łatwo o tym zapomnieć. W tym roku chcemy Wam podpowiedzieć, jak można stworzyć świąteczny rozkład jazdy, aby łatwiej było zorganizować nadchodzące Święta.

Planujemy cykl artykułów pn. Świąteczne inspiracje, w którym znajdziecie przepisy, porady i informacje na temat świątecznych tradycji.

Jeśli nigdy nie robiliście zakwasu na barszcz, to w tym roku zachęcamy Was do jego przygotowania. Zakwas na barszcz jest zdrowy, a jego wykonanie niezwykle proste, dlatego planujemy dla Was przepis.

W cyklu znajdą się również teksty o świątecznych daniach: pierogach, rybach oraz wypiekach: pierniku i europejskich ciastach świątecznych. Podrzucimy wam także kilka inspiracji na świąteczny obiad w 2 dzień Świąt.

A dla zmęczonych i zmarzniętych kilka przepisów na rozgrzewające napoje z korzennymi przyprawami, owocowymi sokami i cytrusami.

Przygotowujemy także bożonarodzeniowy e-magazyn, w którym znajdziecie przepisy na świąteczne i sylwestrowe dania, rozmowy ze znanymi szefami kuchni oraz mnóstwo porad kulinarnych.

Mamy nadzieję, że mimo wszystko przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia dostarczą Wam przyjemności i frajdy. Liczy się atmosfera, zaangażowanie wszystkich w przygotowania i wspólne przebywanie.

 

bietka 15.11.2018 20:36
To są również moje ulubione święta i już nie mogę się ich doczekać . Czekam również na nowy e-magazyn :)
Bożena Matuszczyk 15.11.2018 10:33
Również czekam na magazyn.;)
bertpvd 15.11.2018 10:18
Już się nie mogę doczekać świąt. Czekam na magazyn.
Bożena Matuszczyk 14.11.2018 22:32
To co piszesz BEN - KA to prawda , ale te magiczne święta nam to wynagrodzą swoją magią świąt. To moje ulubione święta.;)
ben-ka 14.11.2018 15:01
Uwielbiam te święta, pomimo przygotowań i to różnych dań mięsnych i bezmięsnych, bo wiadomo Wigilia i obowiązkowo 12 potraw jak mówi tradycja,a póżniej I i II dzień świąt ! Sprzątanie, dekorowanie domu, prasowanie obrusów, jest co robić przed świętami, ale te święta są magiczne i zmęczenie przedświąteczne samo mija.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak