Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

PROGRAM TV

Wszystkie programy

Wybierz program

PROGRAM Doradca Smaku

Wybierz prowadzącego

Prowadzący

Poznaj prowadzącego
Andrzej Polan Andrzej Polan

To nie tylko człowiek z pasją do gotowania, ale i postać telewizyjna znana z uwielbianego przez Polaków kącika kulinarnego "Dzień Dobry TVN" oraz programu "Polska ze smakiem", emitowanego na antenie kanału telewizyjnego Kuchnia+. W przeszłości szef kuchni jednego z najbardziej prestiżowych polskich hoteli, a do niedawna związany także z restauracją Soul Kitchen. Autor książki "Kuchnia Polana w obiektywie Wellmana".

Choć z wykształcenia jest nauczycielem, to swoje życie poświęcił gotowaniu i zgłębianiu kulinarnej wiedzy. Obecnie jest właścicielem restauracji Mała Polana Smaków w Warszawie, gdzie równocześnie pełni rolę szefa kuchni.

Doradca Smaku

Doradca Smaku – program telewizyjny na stacji TVN

Program telewizyjny „Doradca Smaku” od lat cieszy widzów na antenie stacji TVN. W trakcie jego trwania prowadzącymi byli między innymi, Michel Moran, Robert Sowa, Daria Ładocha czy Andrzej Polan. Wszyscy są znanymi szefami kuchni, restauratorami, pasjonatami kuchni czy dziennikarzami kulinarnymi. Dlatego właśnie idealnie sprawdzają się w roli “Doradcy Smaku”. Zarówno program TV, jak i serwis kulinarny i tej samej nazwie łączy przede wszystkim jedno - duża dawka wiedzy o gotowaniu!

Kiedy nowe odcinki Doradcy Smaku?

Program TV zwykle jest emitowany wraz z nową ramówką stacji TVN – na wiosnę oraz na jesień. Widzowie mogą jednak korzystać także z często emitowanych powtórek, a wszystkie przepisy z odcinków łatwo znajdą właśnie w serwisie Doradca Smaku. Każdy przepisy z telewizji jest dokładnie opisany, a także ma dodany materiał wideo. Tak więc nowe, jak i stare odcinki można oglądnąć także tutaj!

Nowe odcinki Doradcy Smaku najczęściej są emitowane od poniedziałku do czwartku w wieczornej ramówce. Program ma bardzo przystępną, kompaktową formę, aby każdy mógł znaleźć chwilę czasu na zapoznanie się z pysznymi przepisami do przygotowania w swoim domu.

Jakie są przepisy z Doradcy Smaku?

Przede wszystkim pyszne! Jednak warto wiedzieć, że każda edycja ma swój temat przewodni, który wyznacza kulinaria prezentowane w każdym odcinku Doradcy Smaku. Do tej pory były to między innymi kuchnie świata, kuchnia polska czy też ekonomiczne przepisy dla każdego. Koniecznie oglądaj kolejne odsłony programu Doradca Smaku, aby przekonać się, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

Logo programu Doradca Smaku Logo stacji TVN

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak