Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

PROGRAM TV

Wszystkie programy

Wybierz program

PROGRAM Doradca Smaku

Wybierz prowadzącego

Prowadzący

Poznaj prowadzącego
Daria Ładocha Daria Ładocha

Dziennikarka kulinarna, autorka książek o gotowaniu, trenerka kuchni tajskiej, prezenterka telewizyjna. Kreatorka zdrowych, pysznych przepisów. Uwielbia gotowanie, które traktuje jak wielką przygodę. Kocha łączyć smaki i aromaty oraz bawić się strukturami składników. Pasjonatka życia o niepohamowanym apetycie i rozbrajającym uśmiechu. Mama dwójki wspaniałych córek,  z którymi poznaje świat, podróżując do jego różnych zakątków.

Jest bohaterką i prowadzącą znane programy kulinarne. Pokazuje, jak gotować zdrowo, lekko i z pasją. Uwielbia upraszczać sobie gotowanie i przygotowywanie posiłków, dlatego zdradza wiele kulinarnych patentów w swoich programach.

Daria Ładocha jest autorką sześciu książek kulinarnych. Jej misją jest zdrowa kuchnia, a pasją – tajska kuchnia. Zgłębiła jej tajniki, szkoląc się w znanych restauracjach w Bangkoku. Jest autorką blogów kulinarnych, na których dzieli się swoją wiedzą, przepisami i podpowiada, jak prowadzić zdrowy i zrównoważony styl życia. To ogromne zaangażowanie w propagowaniu kultury i kuchni tajskiej doceniła Ambasada Tajlandii w Polsce, zapraszając Darię do udziału w kampanii Experience Thailand, a blog One More Thai jako jedyny w Polsce został wyróżniony poleceniem Ambasadora Tajlandii.

Gotowanie – dla niej – to przygoda, klucz do poznawania ludzi i odkrywania nowych miejsc oraz smaków. Zapraszamy w kulinarną podróż z Darią Ładochą!

Doradca Smaku

Doradca Smaku – program telewizyjny na stacji TVN

Program telewizyjny „Doradca Smaku” od lat cieszy widzów na antenie stacji TVN. W trakcie jego trwania prowadzącymi byli między innymi, Michel Moran, Robert Sowa, Daria Ładocha czy Andrzej Polan. Wszyscy są znanymi szefami kuchni, restauratorami, pasjonatami kuchni czy dziennikarzami kulinarnymi. Dlatego właśnie idealnie sprawdzają się w roli “Doradcy Smaku”. Zarówno program TV, jak i serwis kulinarny i tej samej nazwie łączy przede wszystkim jedno - duża dawka wiedzy o gotowaniu!

Kiedy nowe odcinki Doradcy Smaku?

Program TV zwykle jest emitowany wraz z nową ramówką stacji TVN – na wiosnę oraz na jesień. Widzowie mogą jednak korzystać także z często emitowanych powtórek, a wszystkie przepisy z odcinków łatwo znajdą właśnie w serwisie Doradca Smaku. Każdy przepisy z telewizji jest dokładnie opisany, a także ma dodany materiał wideo. Tak więc nowe, jak i stare odcinki można oglądnąć także tutaj!

Nowe odcinki Doradcy Smaku najczęściej są emitowane od poniedziałku do czwartku w wieczornej ramówce. Program ma bardzo przystępną, kompaktową formę, aby każdy mógł znaleźć chwilę czasu na zapoznanie się z pysznymi przepisami do przygotowania w swoim domu.

Jakie są przepisy z Doradcy Smaku?

Przede wszystkim pyszne! Jednak warto wiedzieć, że każda edycja ma swój temat przewodni, który wyznacza kulinaria prezentowane w każdym odcinku Doradcy Smaku. Do tej pory były to między innymi kuchnie świata, kuchnia polska czy też ekonomiczne przepisy dla każdego. Koniecznie oglądaj kolejne odsłony programu Doradca Smaku, aby przekonać się, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

Logo programu Doradca Smaku Logo stacji TVN

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak