Boże Narodzenie PRZEPISY

Prymat_KV2_Baner_1300x508_W2

Boże Narodzenie to szczególny czas, kiedy spotykamy się z bliskim i przyjaciółmi. Gromadzimy się najczęściej przy świątecznym stole, po to aby kolejny raz spróbować domowych potraw wigilijnych i zjeść razem świąteczny obiad. Smak Świąt tworzą gesty - dbajcie o to, aby były pełne miłości i ciepła. Dania przygotowane z sercem mają wyjątkowy smak.

 

Dlatego tak bardzo ważne są potrawy wigilijne - mają nam przypominać dom, rodzinne święta i nieść w sobie tradycyjne, wyjątkowe smaki. Zebraliśmy dla Ciebie przepisy na ZUPY WIGILIJNE - tradycyjny barszcz lub aromatyczną grzybową. Nie zabraknie także sprawdzonych przepisów na POTRAWY WIGILIJNE - pierogi, kapustę z grochem oraz kluski z makiem. A jak Wigilia, to na stole pojawiają się RYBY - karp, śledzie i łosoś.

 

Boże Narodzenie pachnie przyprawami korzennymi - cynamonem, kardamonem, goździkami i zielem angielskim. A jak przyprawy korzenne to koniecznie trzeba upiec PIERNICZKI ŚWIĄTECZNE. Tu znajdziesz także przepisy na CIASTA NA BOŻE NARODZENIE - ciasto snickers, sernik, makowiec, keks czy domową szarlotkę.

 

A jeśli szukasz inspiracji na OBIAD ŚWIĄTECZNY NA BOŻE NARODZENIE to znajdziesz tu propozycje na pyszną kaczkę czy roladę, ale także na wege propozycje obiadowe.

Ugotujmy razem Święta! Boże Narodzenie, to wyjątkowy czas, na który czekamy cały rok, a w tym chcę przygotować się razem z Wami, towarzysząc przy gotowaniu barszczu, lepieniu uszek i pierogów z kapustą i grzybami czy pieczeniu aromatycznych pierniczków. 

 

 

prymat