Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Michel Moran prowadzącym XIX sezonu Doradcy Smaku!

Michel Moran prowadzącym XIX sezonu Doradcy Smaku!

4 września wraz z inauguracją roku szkolnego rozpoczynamy kulinarną przygodę z Doradcą Smaku! Prowadzącym XIX sezonu ponownie został Michel Moran, który jako pierwszy Doradca Smaku (prowadzący sezonu I-III) powrócił z wyśmienitymi przepisami, które każdy z Was będzie mógł przygotować we własnej kuchni! Wyśmienitych przepisów, dobrego humoru i aromatycznych dań będzie co nie miara, a dokładnie 40! Widzimy się od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:10 przed ekranami telewizorów!    

O godzinie 20:10 na antenie TVN będziecie mogli obejrzeć sposób przygotowania przepysznych dań z rąk samego Michela Morana - Doradcę Smaku XIX sezonu! Michel Moran, jako Doradca Smaku trzech pierwszych sezonów programu kulinarnego, ponownie dołączył do grona kulinarnych ekspertów. Francuski szef kuchni o hiszpańskich korzeniach, to postać lubiana przez widzów za urok osobisty, pogodę ducha oraz ujmujący akcent! Doświadczenie szefa kuchni Michela, będziecie mogli podziwiać podczas odcinków XIX sezonu Doradcy Smaku. Wspólnie ugotujemy zupy, desery czy dania główne.

Doradcami Smaku byli już m.in.: Andrzej Polan, Robert Sowa oraz Daria Ładocha. Każdy z nich na antenie TVN przygotowywał wyśmienite dania w charakterystyczny dla siebie sposób. 

Nie zapominajcie, że po emisji każdego odcinka w telewizji, wszystkie przepisy będą dostępne w serwisie Doradca Smaku, dlatego żaden z nich nie umknie Waszej uwadze!

Retka 23.11.2023 20:23
Hej Michel fajnie mowisz duze show pod publike cielawe czy jesz te tluste zapiekanki ziemniaczane z boczkiem? Raczej nie cjociaz ostatnio troche sie "posunales" w wygladzie. Jedx do Francji i tam wyznaczaj te swoje trendy bo to po prostu kit i sprzedawaj go Polakom. My znamy sie na zywieniu i tym co dobre i zdrowe Pa pa
Fan 30.10.2023 08:05
Uwielbiam Pana
[email protected] 08.10.2023 14:17
DZIEN DOBRY UWIELBIAM JAK PAN GOTOJE
Ja. 03.10.2023 21:32
Tez tej Pani nie lubilam, potrawy wygladaly jak dla mnie to nie zbyt smacznie i nie interesujaco.
Żyleta 30.09.2023 11:04
No nareszcie, panią Ładocha nie dało się oglądać teraz ogladam każdy odcinek Dziękuję za zmianę
Krokiet 16.09.2023 18:01
Cudownie, że Michel wrócił! Oglądam teraz każdy odcinek. Poprzedniej Pani nie dało się słuchać. Brawo Prymat, świetna decyzją.
Mrcin 28.09.2023 17:26
Dokładnie takie samo jest moje zdanie.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak