Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

PROGRAM TV

Wszystkie programy

Wybierz program

PROGRAM Najlepsza Kuchnia!

Wybierz prowadzącego

Prowadzący

Poznaj prowadzącego
Piotr Ogiński i Dominika Skoczylas Piotr Ogiński i Dominika Skoczylas

Piotr Ogiński - youtuber, kucharz, uczestnik takich programów jak „Top Chef” czy „Hell’s Kitchen”, twórca jednego z najpopularniejszych vlogów kulinarnych „Kocham Gotować”.

Dominika Skoczylas – aktorka teatralna i serialowa, którą widzowie TV Puls pokochali za rolę Andżeli w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.

Najlepsza Kuchnia!

Doradca Smaku – program telewizyjny na stacji TVN

Program telewizyjny „Doradca Smaku” od lat cieszy widzów na antenie stacji TVN. W trakcie jego trwania prowadzącymi byli między innymi, Michel Moran, Robert Sowa, Daria Ładocha czy Andrzej Polan. Wszyscy są znanymi szefami kuchni, restauratorami, pasjonatami kuchni czy dziennikarzami kulinarnymi. Dlatego właśnie idealnie sprawdzają się w roli “Doradcy Smaku”. Zarówno program TV, jak i serwis kulinarny i tej samej nazwie łączy przede wszystkim jedno - duża dawka wiedzy o gotowaniu!

Kiedy nowe odcinki Doradcy Smaku?

Program TV zwykle jest emitowany wraz z nową ramówką stacji TVN – na wiosnę oraz na jesień. Widzowie mogą jednak korzystać także z często emitowanych powtórek, a wszystkie przepisy z odcinków łatwo znajdą właśnie w serwisie Doradca Smaku. Każdy przepisy z telewizji jest dokładnie opisany, a także ma dodany materiał wideo. Tak więc nowe, jak i stare odcinki można oglądnąć także tutaj!

Nowe odcinki Doradcy Smaku najczęściej są emitowane od poniedziałku do czwartku w wieczornej ramówce. Program ma bardzo przystępną, kompaktową formę, aby każdy mógł znaleźć chwilę czasu na zapoznanie się z pysznymi przepisami do przygotowania w swoim domu.

Jakie są przepisy z Doradcy Smaku?

Przede wszystkim pyszne! Jednak warto wiedzieć, że każda edycja ma swój temat przewodni, który wyznacza kulinaria prezentowane w każdym odcinku Doradcy Smaku. Do tej pory były to między innymi kuchnie świata, kuchnia polska czy też ekonomiczne przepisy dla każdego. Koniecznie oglądaj kolejne odsłony programu Doradca Smaku, aby przekonać się, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

Logo programu Najlepsza Kuchnia! Logo stacji Telewizja Puls

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak