Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

PROGRAM TV

Najlepsza Kuchnia!
Logo programu Najlepsza Kuchnia! Logo stacji Telewizja Puls

Najlepsza Kuchnia!

Stacja telewizyjna: Telewizja Puls PROWADZĄCY: Piotr Ogiński i Dominika Skoczylas

„Najlepsza kuchnia!” to nowy program Telewizji Puls, który dostarczy widzom sporej dawki rozrywki, prostych, ciekawych i zdrowych przepisów oraz praktycznych kulinarnych porad. Program poprowadzą: kucharz Piotr Ogiński („Top Chef” i „Hell's Kitchen”) oraz Dominika Skoczylas – aktorka znana m.in. z roli Andżeli w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.

W każdym z 10 odcinków znany kucharz Piotr Ogiński w zabawny sposób uczy adeptkę sztuki kulinarnej, aktorkę Dominikę Skoczylas, łatwych i szybkich dań. Gotując, prowadzący przywołują zabawne anegdoty związane z ich doświadczeniami kulinarnymi oraz podzielą się cennymi poradami, przydatnymi w kuchni. Gotowanie w programie odbędzie się w nieodłącznym towarzystwie przypraw Prymat.

- Gotowanie to wspaniała sprawa, dlatego cieszę się, że w kulinarną przygodę wciągnę Dominikę. Łączy nas podobna energia, więc widzów programu „Najlepsza kuchnia!” czeka spora dawka dobrego humoru, a przy tym nietrudnych a zarazem oryginalnych pomysłów na smaczne potrawy – cieszy się Piotr Ogiński.

- Muszę przyznać, że w gotowaniu nigdy nie odnosiłam sukcesów, grunt, by danie się nie przypaliło i nadawało do zjedzenia. Teraz czeka mnie kulinarne wyzwanie i to pod okiem kamer, więc mobilizacja do działania podwójna! To, co chciałabym wnieść do programu, to entuzjazm początkującego kucharza oraz kulinarne porady, których uczyły mnie moja babcia i mama – mówi Dominika Skoczylas.

Emisje w TV Puls: codziennie od 10 do 21 grudnia, o godz. 17:55; powtórki można zobaczyć następnego dnia o godz. 7.55.

OSTATNIE ODCINKI

Zobacz ostanie odcinki Najlepsza Kuchnia!

WSZYSTKIE PROGRAMY

ZOBACZ NASZE INNE PROGRAMY

PROWADZĄCY

Poznaj prowadzących

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak