Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Rosół wołowy

2.0
(1)
Czas
Czas: 15 min
Ilość porcji
Ilość porcji: 3 - 4 os.

Składniki:

wołowina 1 kg
cebula 1 szt
marchew 3 szt
seler kawałek
Liść laurowy suszony Prymat 1
ziele angielskie
sól
pieprz

Przepis i sposób przygotowania na: Rosół wołowy

Wołowinę obgotowujemy, myjemy i wkładamy do garnka z czystą woda z zielem angielskim i przyprawami. Gotujemy ok 30 min.
Dodajemy obrane, umyte i pokrojone w kawałki warzywa oraz sól i pieprz i gotujemy następne półgodziny.
Rosół zostawiamy na kilka godzin by nabrał smaku.
podgrzewamy i podajemy np z makaronem.

PORADY KULINARNE

Odpowiedzi na pytanie JAK... gotować, upiec, zrobić. Sprawdzone tipy od Doradcy Smaku

dorota20w 27.11.2011 10:40
Henryko odsyłam cie do mojej wypowiedzi wyżej
Henryka2 27.11.2011 06:08
A i myslę,że bedziesz musiała sie wytłumaczyc Doradcy z ilości posiadanych kont (dozwolone jest jedno).Minusujesz mnie z kilku, wiec jak to jest?!
Henryka2 27.11.2011 06:06
Widze,że na priv jedno, a na pokaz drugie .Nie mam zamiaru dyskutować, jesteś żałosna z tą vendettą i tyle.Myślisz,że ranisz mnie minusowaniem moich komentarzy! Nie, po prostu nie masz argumentów i mścisz sie jak dziecko.A co do moich przepisów, to są poprawne, a żadne z moich zdjęć nie przedstawia bryi w wodzie z gotowania makarony, a ilustruje przepis.Widzę,że nie masz zamiaru zastanowić się nad tym co skrytykowałam, a szukasz okazji do kkłotni i minusowania.Musisz poszukać gdzie indziej, bo ja w odróżnieniu od ciebie, mam co robić i na poziom przekupki, na swój poziom, mnie nie sprowadzisz.
dorota20w 26.11.2011 19:50
Henryko przepraszam cie ale jesteś smieszna - radzę ci udoskonalaj swoje przepisy a przede wszystkim zdjęcia a nie szukaj dziury tam gdzie jej nie ma i przede wszystkim czytaj teksty ze zrozumieniem :)
Henryka2 25.11.2011 17:52
A dubelki po to,żebyś miała co minusować, jak ci zabraknie, napisz, napiszę wiecej.Pozdrawiam serdecznie i zyczę miłego minusowania.
Henryka2 25.11.2011 17:50
Henryka Henryka No to nie umiesz.W necie są setki dobrych przepisów na rosół.A więc to co jest na twoim zdjęciu, na pewno nie widziało włowiny.Jest to najprawdopodobniej makaron w wodzie z jego gotowania.Rosół jest koloru złotego, klarowny, ma oczka tłuszczu, których w twoim całkowicie brak.Następna rzecz: nikt nie obgotowuje mięsa i nie wylewa wywaru.Wywar się szumuje, a nie wylewa wraz z całym smakiem.Czas gotowania wołowiny jest niewłaściwy.W składzie podajesz cebulę, której w opisie wykonania nie ma.więc co się z nią stało? a gdzie pietruszka i por? Najważniejsze w rosole warzywa.Przykro mi,ale przepis jest totalną porażką.I przyszła mi jeszcze jedna mysl do głowy: jak ktoś może nie umieć ugotować rosołu a wstawiać na blogu wykwintne przepisy z doskonałymi zdjęciami?! Coś tu jest nie tak.
Henryka2 25.11.2011 17:50
Henryka No to nie umiesz.W necie są setki dobrych przepisów na rosół.A więc to co jest na twoim zdjęciu, na pewno nie widziało włowiny.Jest to najprawdopodobniej makaron w wodzie z jego gotowania.Rosół jest koloru złotego, klarowny, ma oczka tłuszczu, których w twoim całkowicie brak.Następna rzecz: nikt nie obgotowuje mięsa i nie wylewa wywaru.Wywar się szumuje, a nie wylewa wraz z całym smakiem.Czas gotowania wołowiny jest niewłaściwy.W składzie podajesz cebulę, której w opisie wykonania nie ma.więc co się z nią stało? a gdzie pietruszka i por? Najważniejsze w rosole warzywa.Przykro mi,ale przepis jest totalną porażką.I przyszła mi jeszcze jedna mysl do głowy: jak ktoś może nie umieć ugotować rosołu a wstawiać na blogu wykwintne przepisy z doskonałymi zdjęciami?! Coś tu jest nie tak.
Henryka2 25.11.2011 17:48
No to nie umiesz.W necie są setki dobrych przepisów na rosół.A więc to co jest na twoim zdjęciu, na pewno nie widziało włowiny.Jest to najprawdopodobniej makaron w wodzie z jego gotowania.Rosół jest koloru złotego, klarowny, ma oczka tłuszczu, których w twoim całkowicie brak.Następna rzecz: nikt nie obgotowuje mięsa i nie wylewa wywaru.Wywar się szumuje, a nie wylewa wraz z całym smakiem.Czas gotowania wołowiny jest niewłaściwy.W składzie podajesz cebulę, której w opisie wykonania nie ma.więc co się z nią stało? a gdzie pietruszka i por? Najważniejsze w rosole warzywa.Przykro mi,ale przepis jest totalną porażką.I przyszła mi jeszcze jedna mysl do głowy: jak ktoś może nie umieć ugotować rosołu a wstawiać na blogu wykwintne przepisy z doskonałymi zdjęciami?! Coś tu jest nie tak.
dorota20w 23.11.2011 13:15
Henryko ugotowałam tak jak umiem. Zamiast pisać złośliwe komentarze wolałabym konstruktywną krytykę, co ulepszyć w przepisie.
Henryka2 23.11.2011 12:00
To raczej danie z makaronu z wywarem jakimś.Ani koloru ani przejrzystości... Nie, rosół na pewno to nie jest, przynajmniej nie wygląda.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak