Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

PROGRAM TV

Wszystkie programy

Wybierz program

PROGRAM Sekrety Polskiej Kuchni

Wybierz prowadzącego

Prowadzący

Poznaj prowadzącego
Mama i Córka Mama i Córka

Mama i Córka - bohaterki cyklu "Sekrety Kuchni Polskiej", które prezentują najpopularniejsze dania kuchni polskiej. Mama przygotowuje  dla Córki tradycyjne polskie dania zdradzając sekrety i sposoby na uzyskanie wyjątkowych i niepowtarzalnych smaków. Dzieli się także sprawdzonymi poradami kulinarnymi, które są przydatne w czasie gotowania domowych posiłków.

Sekrety Polskiej Kuchni

Doradca Smaku – program telewizyjny na stacji TVN

Program telewizyjny „Doradca Smaku” od lat cieszy widzów na antenie stacji TVN. W trakcie jego trwania prowadzącymi byli między innymi, Michel Moran, Robert Sowa, Daria Ładocha czy Andrzej Polan. Wszyscy są znanymi szefami kuchni, restauratorami, pasjonatami kuchni czy dziennikarzami kulinarnymi. Dlatego właśnie idealnie sprawdzają się w roli “Doradcy Smaku”. Zarówno program TV, jak i serwis kulinarny i tej samej nazwie łączy przede wszystkim jedno - duża dawka wiedzy o gotowaniu!

Kiedy nowe odcinki Doradcy Smaku?

Program TV zwykle jest emitowany wraz z nową ramówką stacji TVN – na wiosnę oraz na jesień. Widzowie mogą jednak korzystać także z często emitowanych powtórek, a wszystkie przepisy z odcinków łatwo znajdą właśnie w serwisie Doradca Smaku. Każdy przepisy z telewizji jest dokładnie opisany, a także ma dodany materiał wideo. Tak więc nowe, jak i stare odcinki można oglądnąć także tutaj!

Nowe odcinki Doradcy Smaku najczęściej są emitowane od poniedziałku do czwartku w wieczornej ramówce. Program ma bardzo przystępną, kompaktową formę, aby każdy mógł znaleźć chwilę czasu na zapoznanie się z pysznymi przepisami do przygotowania w swoim domu.

Jakie są przepisy z Doradcy Smaku?

Przede wszystkim pyszne! Jednak warto wiedzieć, że każda edycja ma swój temat przewodni, który wyznacza kulinaria prezentowane w każdym odcinku Doradcy Smaku. Do tej pory były to między innymi kuchnie świata, kuchnia polska czy też ekonomiczne przepisy dla każdego. Koniecznie oglądaj kolejne odsłony programu Doradca Smaku, aby przekonać się, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

Logo programu Sekrety Polskiej Kuchni Logo stacji Polsat

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak