Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Przepis na pyszne pulpety z łososia

Przepis na pyszne pulpety z łososia

Łosoś pieczony, gotowany na parze, smażony... A może zrobić z łososia pyszne pulpety? Oglądajcie przepis na pulpeciki z łososia, z koperkiem i szpinakiem!

W kuchni lubimy sprawdzone, dobre przepisy. Ale raz na jakiś czas przyda się smaczna odmiana - stąd pomysł na to, aby podać łososia w formie smakowitych kulek z dodatkiem szpinaku i koperku. Pulpety z łososia są upieczone, wiec nieco zdrowsze od ich smażonej wersji. Możecie je podać z dowolnymi dodatkami - ryżem, kaszą lub soczewicą. 

Klikaj po przepis na pulpety z łososia z dzikim ryżem.

Pipi 15.02.2023 13:23
Kiedy wreszcie p.Ładocha zniknie z programu doradca smaku? Jest tak irytująca, że głowa mała. Fajny był P. Mischel oraz P. Sowa a ta to wkurza tylko widzów.
UIIA 05.01.2023 20:39
Dzisiaj oglądałam odcinek "pulpety z łososia z dzikim ryżem" i muszę stwierdzić , że prowadząca nie wie jak wygląda dziki ryż bo to co gotowała to był jakiś jasny z małą domieszką ciemnego. Nie rozumiem w jakim celu takie oszustwo. Straciłam zaufanie do prowadzącej p. Ładochy
Trebor 08.02.2023 23:32
Skoro jesteś takim(taką) znawcą, wnikliwym obserwatorem i komentatorem to pewnie straciłeś zaufanie również do PIS-u, bo oni są bez porównania lepsi w oszukiwaniu ludzi.
THEONE 16.01.2023 20:31
Nie ogladałem tego filmu natomiast jeśli prowadząca nie wie jak wygląda taki a nie inny ryż a powinna to wiedzieć to jest niekompetentna w takim przypadku nie można mówić że oszustwo bo ona się na tym nie zna. Chyba że się zna w takim razie udaje, że nie wie jak wyglada dziki ryż i celowo oszukuje.. ale czy to ma sens?
Asia 06.01.2023 22:18
200 stopni

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak