Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

TOP CHEF: Walka o półfinał w najbardziej ognistym odcinku!

Już tylko dwa odcinki dzielą kucharzy od ostatecznego rozstrzygnięcia. Uczestnicy nie ukrywają, że interesuje ich tylko zwycięstwo. Jurorzy jak zwykle nie ułatwią im tego zadania. Ewa Wachowicz rozpali ogień namiętności i będzie zadawać trudne pytania.

 

– Podoba ci się Krzysiek, przyznaj się – spróbuje skierować myśli Eweliny na zupełnie inne niż gotowanie tory. Natomiast Macieja Nowaka zdecydowanie poniosą emocje i zacznie rzucać talerzami. Co jeszcze wydarzy się w ćwierćfinale? Kto awansuje do dalszej rywalizacji? Zobacz zwiastun show oraz najnowszy odcinek już w najbliższą środę o 21.40.

TOP CHEF w środę 25 kwietnia o godzinie 21.40 w Polsacie! 

Bożena Matuszczyk 26.04.2018 10:11
Kto by pomyślała że Pani Mariola odpadnie. Nerwy dały się we znaki no i stało się, ale przygoda fajna sam fakt że się uczestniczyło w Top chef to już coś. Ale emocje były duże coraz większe z odcinka na odcinek.;)
Bożena Matuszczyk 25.04.2018 12:35
Emocje górą już nie mogę się doczekać wieczorku i oglądania TOP CHEF , ciekawa jestem kto przejdzie dalej. Widziałam w reklamie jak nerwy puściły i były rzuty talerzami.Zapowiada się napięcie i niezłe emocje.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak