Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Prymat i JBB Bałdyga na Dniach Gorlic!

5 maja w Gorlicach odbyła się kolejna impreza z kulinarnej trasy Prymat i JBB Bałdyga. Nasze miasteczko cieszyło się wielką popularnością. A do kulinarnego TIR-a, w którym potrawy przyrządzał Robert Sowa, ustawiała się długa kolejka. Nic dziwnego, było naprawdę smacznie!

 

To już druga w tym roku impreza plenerowa, w której wzięliśmy udział w ramach naszej kulinarnej trasy po całej Polsce. Tym razem pojawiliśmy się na Dniach Gorlic - była to doskonała okazja do wspólnej zabawy, skosztowania pysznych dań oraz prowadzenia ciekawych rozmów w miłej atmosferze. A muzyczną gwiazdą wieczoru była znana polska wokalistka - Agnieszka Chylińska.

Podczas imprezy można było zgarnąć mnóstwo atrakcyjnych nagród, a te było łatwo zdobyć. Wystarczyło zakręcić kołem fortuny i odpowiedzieć na proste pytanie. Natomiast apetyczne aromaty przyciągały tłumy do kulinarnego TIR-a, gdzie Robert Sowa serwował dania prosto z grilla.

O kolejnych imprezach z udziałem Prymatu i JBB Bałdyga będziemy informowali na bieżąco w naszym serwisie DoradcaSmaku.pl! 

 

Bożena Matuszczyk 15.05.2018 00:05
Bietka wreszcie się doczekałam i Ty na pewno się doczekasz czego z całego serca Ci życzę a z imprezy na pewno zdam relację.;)
bietka 12.05.2018 12:07
Bożenko aż Ci zazdroszczę, że możesz być w dwóch miejscach na takiej imprezie :)
Bożena Matuszczyk 11.05.2018 23:18
To prawda na pewno bardzo fajna i ciekawa impreza,ja tym razem się załapię w Częstochowie no i w Będzinie. Już nie mogę się doczekać;).
bietka 11.05.2018 19:26
Na pewno jak zawsze była super impreza :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak