Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

PROGRAM TV

Doradca Smaku
Logo programu Doradca Smaku Logo stacji TVN

Doradca Smaku

Stacja telewizyjna: TVN PROWADZĄCY: Michel Moran, Robert Sowa, Andrzej Polan, Daria Ładocha

„Doradca Smaku” to serwis dla pasjonatów gotowania i pieczenia. To także znany telewizyjny program kulinarny. Wielbiciele dobrej kuchni znajdą w nim ciekawe przepisy i inspiracje dla swoich kuchennych realizacji.

 

Już 4 marca 2024 rozpoczniemy emisję nowego, wiosennego seoznou programu „Doradca Smaku”. Prowadzącym program będzie chef Michel Moran. To francuski restaurator, chef kuchni pochodzenia hiszpańskiego, który w branży gastronomicznej działa od ponad 40 lat. Jest właścicielem restauracji Ma Maison. Nazwa tej restauracji doskonale oddaje filozofię gotowania Michela Morana – jedzenie powinno być smaczne, domowe i dawać przyjemność oraz miłe skojarzenia z domem i dobrą kuchnią domową.

 

Zapraszamy do oglądania 20. edycji „Doradcy Smaku”. Nowe odcinki programu Doradca Smaku będą emitowane od poniedziałku do czwartku na antenie stacji TVN. Będą przepisy z inspirowane różnymi kuchniami świata - francuską, hiszpańską, azjatycką. Możecie się spodziewać smacznych i nieskomplikowanych przepisów na dania obiadowe dla całej rodziny. Będą przepisy na przekąski - fondue serowe, burgery, paszteciki drobiowe. Wielbiciele deserów także znajdą coś dla siebie. Wszystkie przepisy zostały przygotowane z  z wykorzystaniem produktów marek Prymat i Smak. Wielbiciele domowych, smacznych posiłków będą zadowoleni, bo przygotowane przez Michela Morana przepisy cechuje  doskonały smak i świetnie dobrane składniki.

 

Zapraszamy do oglądania „Doradcy Smaku" w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20:10. W naszym serwisie znajdziesz ostatnie odcinki „Doradcy Smaku” – zarówno przepisy, jak i materiał wideo.

OSTATNIE ODCINKI

Zobacz ostanie odcinki Doradca Smaku

WSZYSTKIE PROGRAMY

ZOBACZ NASZE INNE PROGRAMY

PROWADZĄCY

Poznaj prowadzących

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak