Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Tanio,szybko. Sprzątamy kuchnie.

Kuchnia. Serce domu. Tak się zwykło mówić. Ale czy,to nie prawda?  W kuchni przecież gotujemy, spożywamy posiłki. W kuchni odbywają się poważna ale i te mniej rozmowy rodzinne. To w kuchni siadamy całą rodziną przy stole. Kuchnia,to chyba jedyny miejsce w domu gdzie spotyka się cała rodzina.  Jeśli więc,kuchnia,to tak ważne miejsce,to dlaczego by o nią nie zadbać. Tylko jak zadbać o swoją kuchnie,i sprzęty których używamy.? Jeszcze lepiej byłoby gdyby nie trzeba by

Kuchnia. Serce domu. Tak się zwykło mówić. Ale czy,to nie prawda? 

W kuchni przecież gotujemy, spożywamy posiłki. W kuchni odbywają się poważna ale i te mniej rozmowy rodzinne. To w kuchni siadamy całą rodziną przy stole. Kuchnia,to chyba jedyny miejsce w domu gdzie spotyka się cała rodzina. 

Jeśli więc,kuchnia,to tak ważne miejsce,to dlaczego by o nią nie zadbać. Tylko jak zadbać o swoją kuchnie,i sprzęty których używamy.? Jeszcze lepiej byłoby gdyby nie trzeba było wydawać,na środki czystości zbyt dużej sumy pieniędzy,nie używać środków chemicznych i żeby sprzątanie było szybkie i przyjemne. Do tego nie potrzebujemy naprawdę wiele.

Mikrofalówka,zadomowiła się w naszych kuchniach na dobre. Kuchenkę mikrofalową pewnie ma każdy z nas. Używamy jej częściej lub mniej. 

W takim razie jak najlepiej umyć kuchenkę mikrofalową? 

Wszystko czego potrzebujecie znajdziecie na pewno w waszych szafkach.

2 szklanki wody

2 łyżki octu

kilka kropel soku z cytryny

miseczka

Wodę,ocet  i sok z cytryny wlej do miseczki i wymieszaj.

Tanio,szybko. Sprzątamy kuchnie.

Tanio,szybko. Sprzątamy kuchnie.

 

Miseczkę z octem przełóż do mikrofalówki. Mikrofalówkę nastaw na 5 minut. Po tym czasie odczekaj ok. 2 minuty i otwórz drzwiczki. Mikrofalówkę przetrzyj ręcznikiem papierowym.

Tanio,szybko. Sprzątamy kuchnie.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak