Tytuły

 • Tytuły

  Pogromca kalorii

  Gotuję niskokalorycznie

  Opis:

  Jeżeli dbasz o linię, skrupulatnie liczysz kalorie lub po prostu lubisz lekkie posiłki zostań Pogromcą kalorii i pokaż innym jak "odchudzić" swoje posiłki. Za dodanie 50 przepisów niskokalorycznych otrzymasz od nas 500 punktów.

  Nagroda:

  + 500 pkt
 • Tytuły

  Gotuję dla dzieci

  Kucharz dla maluchów

  Opis:

  Uwielbiasz bawić się jedzeniem. Fantazja ponosi Cię często tak daleko, że na talerzu powstają mięsne jeże, kolorowe rybki – kanapeczki, czy wesołe buźki. Dzieci uwielbiają, gdy podajesz im bajecznie przygotowane smakołyki, dlatego jesteś prawdziwym Kucharzem dla maluchów. Za dodanie 50 przepisów dla dzieci otrzymujesz od nas tytuł oraz 500 punktów.

  Nagroda:

  + 500 pkt


  Do zdobycia tego odznaczenia pozostało jeszcze zaliczenie 50 elementów.
 • Tytuły

  Mistrz Szkoły Gotowania

  Mistrz Szkoły Gotowania

  Opis:

  Chcesz sprawdzić swoją kulinarną wiedzę? Rozwiąż testy Szkoły Gotowania i zdobądź punkty. Za rozwiązanie 3 testów (poziom podstawowy, średnio zaawansowany, zaawansowany) otrzymasz 50 punktów. Testy znajdziesz tutaj: www.doradcasmaku.pl/wirtualna-szkola-gotowania.html

  Nagroda:

  + 50 pkt


  Do zdobycia tego odznaczenia pozostało jeszcze zaliczenie 3 elementów.
 • Tytuły

  Kulinarny obieżyświat

  Kulinarny obieżyświat

  Opis:

  Świat kulinarnych uniesień nie jest Ci obcy, bo zasmakowałeś już w każdej kuchni naszego globu. Japońskie, greckie, francuskie, czy włoskie dania nie mają przed Tobą tajemnic - wiesz o nich wszystko. Twój wyrafinowany smak docenia każdy miłośnik dobrej kuchni. Dodaj co najmniej 1 przepis z każdej kuchni świata w naszym serwisie a otrzymasz od nas 1000 punktów i zaszczytny tytuł Kulinarnego Obieżyświata.

  Nagroda:

  + 1000 pkt


  Do zdobycia tego odznaczenia pozostało jeszcze zaliczenie 7 elementów.
 • Tytuły

  Grill-man

  Grill-man

  Opis:

  W przepisach grillowych czujesz się jak mięso w marynacie - nic więcej Ci nie potrzeba. Mięso grillujesz jak nikt inny, dlatego starannie wybierasz oferty spośród setek nadesłanych zaproszeń na grilla. Dodatkowe 500 punktów otrzymasz, jeśli oznaczysz minimum 20 przepisów jednocześnie jako marynowane oraz na grilla.

  Nagroda:

  + 500 pkt


  Do zdobycia tego odznaczenia pozostało jeszcze zaliczenie 20 elementów.
 • Tytuły

  Maryniarz

  Maryniarz

  Opis:

  Znasz prawdziwy sekret kruchości mięsa - jako Maryniarz przemierzyłeś wszystkie strony świata w poszukiwaniu idealnych receptur. Żadna marynata nie jest już dla Ciebie tajemnicą! Dodaj minimum 25 przepisów z kategorii Marynowanie, a otrzymasz 500 punktów.

  Nagroda:

  + 500 pkt


  Do zdobycia tego odznaczenia pozostało jeszcze zaliczenie 25 elementów.
 • Tytuły

  Kulinarny paparazzi

  Kulinarny paparazzi

  Opis:

  Robisz zdjęcie każdemu zjadanemu przez siebie posiłkowi? Jedzenie musisz mieć podane na zdjęciu... tzn. na talerzu. Jesteś kulinarnym paparazzi, ponieważ przepisy bez zdjęć dla Ciebie nie istnieją! By otrzymać tytuł oraz 500 punktów należy dodać min. 100 pierwszych zdjęć do przepisu.

  Nagroda:

  + 500 pkt
 • Tytuły

  SMAKosz

  SMAKosz

  Opis:

  Uwielbiasz oliwki, suszone pomidory czy kapary, a marynowane warzywa często goszczą na Twoim stole? Za dodanie 20 przepisów z produktami marki Smak otrzymujesz od nas 500 punktów. Podczas dodawania przepisu prosimy o wybieranie z listy dokładnych nazw produktów. Asortyment znajduje się na stronie: http://www.doradcasmaku.pl/produkty/smak.html

  Nagroda:

  + 500 pkt
 • Tytuły

  Koneser Prymat

  Koneser Prymat

  Opis:

  Jako koneser dobrego smaku doskonale wiesz, że nic tak nie wydobędzie prawdziwego piękna dań jak aromatyczne przyprawy. Towarzyszą Ci one w każdej chwili gotowania. Szczypta szafranu do risotta, łyżeczka aromatycznego rozmarynu do ryby, odrobina ognistego chili pieprz cayenne dla zaostrzenia smaku. Przyprawy są dla Ciebie całym światem. Za dodane minimum 50 przepisów z produktami Prymat otrzymujesz od nas 500 punktów. Podczas dodawania przepisu prosimy o wybieranie z listy dokładnych nazw produktów. Asortyment znajduje się na stronie: http://www.doradcasmaku.pl/produkty/prymat.html

  Nagroda:

  + 500 pkt