Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Koktajl pomarańczowo jabłkowy na bardzo słodko

Po przygotowaniu musu z kiwi w lodówce zostało nam jeszcze trochę mleka słodzonego oraz śmietanki. Ponieważ jak już można po naszych wpisać zauważyć nie lubimy aby coś nam zmarnowało takowóż postanowiliśmy te resztki spożytkować. Wystarczyło dodać trochę z soku z pomarańczy oraz jabłka i gotowy koktajl, który po schłodzeniu w lodówce okazał się pysznym zwieńczeniem tego męczącego tygodnia.Składniki:  200 ml mleka słodzonego zagęszczanego 200 ml śmietany do

Po przygotowaniu musu z kiwi w lodówce zostało nam jeszcze trochę mleka słodzonego oraz śmietanki. Ponieważ jak już można po naszych wpisać zauważyć nie lubimy aby coś nam zmarnowało takowóż postanowiliśmy te resztki spożytkować. Wystarczyło dodać trochę z soku z pomarańczy oraz jabłka i gotowy koktajl, który po schłodzeniu w lodówce okazał się pysznym zwieńczeniem tego męczącego tygodnia.

Składniki: 

  • 200 ml mleka słodzonego zagęszczanego
  • 200 ml śmietany do deserów
  • sok wyciśnięty z dużej cytryny
  • miąższ z 2 średniej wielkości jabłek
Przygotowanie: 
 
Składniki zmieszać w mikserze, najpierw mleko i śmietanka a później razem sok i miąższ.
 
Oczywiście jak to nie jeden raz już pisaliśmy, odstawiamy do lodówki do schłodzenia. Ponieważ napój jest wyjątkowo słodki, przyda się kawałek pomarańczy na samym końcu:-) 

http://smakibrazylii.blogspot.com/2015/01/koktajl-pomaranczowo-jabkowy-na-bardzo.html

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak