Jedna osoba dwa wcielenia

Opublikowano: 12.03.2011
Autor: IZABELA29
Jedna osoba dwa wcielenia
Czy wierzycie w dietę cud ?.Ja nie wierzę ale mocne postanowienie działa cuda.

Może trudno będzie niektórym uwieżyc ale w 2009 roku byłam bardzo otyłą osobą .
To prawda .Teraz tylko można wspomiec ile trudu i wyrzeczen kosztowało pozbycie się nadliczbowych kilogramów .Wiem teraz ,że warto było i gdybym miała zrobic to drugi raz na pewno zrobiłabym  toraz jeszcze.

W styczniu 2009 roku postanowiłam zrzycic balast ,który ciążył mi i na który nie mogłam już patrzec. Moja dieta była bardzo drastyczna w mniemaniu wielu osób .

Zjadałam tylko 500 kalorii dziennie.

Jeżdziłam po dwie godziny dziennie na rowerze stacjonarnym .Każdy posiłek ważyłam ,przeliczałam na kalorie ,a dopiero spożywałam .Nie jadłam mięsa,wędlin ,ciast ,słodyczy  i chleba .

Trud podjęty przeze mnie w porównaniu do efektów był jednoznaczny .Po pierwszym miesiącu pozbyłam się 9 kg.

Dużo ?,dla mnie nie .Moja walka z otyłością trwała 6 miesiący .Schudłam 30 kg .Efekty było widac już po pierwszym miesiącu ale dla mnie te 9 kg było za mało. Dieta ,sport stało się zyciem codziennym .Gotowałam dla rodziny ,im dogadzałam ,a sama rygorystycznie trzymałam się moich 500 kalori .Bywało i tak ,że było ich mniej. 

Jedna osoba dwa wcielenia
Taka byłam przed dietą .Prawda ,ze paskudnie wygladałam.
Teraz wyglądam tak
Jedna osoba dwa wcielenia
Prawda ,że jest różnica.
Wsyd mi za to jaka byłam ale mocne postanowienie i samozawzięcie poskutkowało .Wiele osób śmiało się ,że połowy mnie nie ma i to było najlepszą nagrodą tych wszystkich wyrzeczeń .
To jest jedno danie ,które jadłam :
Starte jabłko ,łyżka otrąb pszennych zalane 3/4 szklanki mleka.

prymat