Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wyniki konkursu "Najsmaczniej z musztardą Prymat"

Konkurs "Najsmaczniej z musztardą Prymat" został zakończony. Zebrała się komisja konkursowa i  dokładnie analizowała każdy przepis. Wybór nie był prosty, bo uczestników poniosła fantazja i stworzyli naprawdę świetne potrawy. 

1 MIEJSCE

Nagroda: garnek z pokrywką (28x13,5cm) z linii Inversion Zwieger + Rondel z pokrywką z linii Inversion Zwieger  +  Opti Plus Nóż szefa Zwieger, powędrują do KROPKAKREATYWNIE.

Zwycięski przepis to orientalny kurczak z kaszą owsianą na mleczku kokosowym. Komisja konkursowa doceniła m.in. połączenie orientalnych smaków z tradycyjną musztardą. Prezentację potrawy oraz różnorodność smaków zawartych w potrawie. 

2 MIEJSCE

Nagroda: Garnek z pokrywką (28x13,5cm) z linii Inversion Zwieger +  Opti Plus Nóż szefa Zwieger, powędrują do TOSIA12345

Zwycięski przepis to tarta z ciasta francuskiego z kurczakiem. Komisja konkursowa doceniła m.in. łatwość przygotowania potrawy, konsekwencję w doborze składników i ogólną prezentację. 

3 MIEJSCE

Nagroda: Deska Kamienno-drewniana Window +  Opti Plus Nóż Szefa Zwieger, powędrują do MYSZA75

Zwycięski przepis to zupa musztardowaKomisja konkursowa doceniła m.in. łatwość przygotowania potrawy, łatwo dostępne składniki, oryginalny smak oraz ogólną prezentację potrawy. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku gdzie wkrótce będziemy ogłaszali kolejne konkursy. 

 

bietka 18.01.2021 15:35
Gratulacje :)
Doradca Smaku 18.01.2021 18:44
Dziękuję w imieniu zwycięzców :) Pozdrawiam, Doradca Smaku.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak