Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Oryginalne pasty na kanapki

Oryginalne pasty na kanapki

Z czym podać kanapkę, aby na nowo zaskakiwała smakiem? W końcu pieczywo to podstawa naszego codziennego menu. Nic w tym dziwnego, że zwykła kanapka z pomidorem, ogórkiem, wędliną czy żółtym serem mogła nam się znudzić.

Na śniadanie, kolację czy szybką przekąskę - kanapka sprawdza się jako smaczny posiłek o każdej porze dnia. Jednak przychodzi taki moment, że pieczywo z klasycznymi dodatkami wydaje się nudne i poszukujemy nowych rozwiązań. Odpowiedzią na dietetyczną monotonię są proste, ale niebanalne pasty kanapkowe. Można je zrobić z jajek, wędzonych ryb, pieczonych buraków czy czarnych oliwek.

Jeśli zastanawiacie się nad dodatkami do kanapki, to zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Pasty kanapkowe w różnych odsłonach" autorstwa Patrycji33. Znajdziecie tam kilka inspiracji na pyszne i oryginalne pasty!

Oryginalne pasty na kanapki

Patrycja33 proponuje aromatyczną Pastę z czarnych oliwek

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

anka1988 01.11.2016 17:26
kocham wszelkie pasty kanapkowe
Madzai 31.10.2016 15:59
Super inicjatywa :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak