Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Przepisy na słodkie prezenty

Przepisy na słodkie prezenty

W Święta uwielbiamy wręczać prezenty naszym bliskim. Często jednak mamy problem z wyborem idealnego podarunku, dlatego przygotowałem dla Was wyjątkowe pomysły - możemy własnoręcznie wykonać słodkie upominki.

Nikt nie powiedział, że wśród prezentów zawsze muszą znaleźć się książki, płyty z muzyką czy skarpetki. Warto wyjść poza schemat i pomyśleć o tym, co wyjątkowego możemy podarować rodzinie i znajomym. Bliscy bez wątpienia docenią wkład naszej pracy, jeśli własnoręcznie przygotujemy dla nich słodkie upominki. A co możemy zrobić? Tutaj tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza kulinarna wyobraźnia!

Jeśli szukacie inspiracji na świąteczne, słodkie prezenty, które możecie przygotować samodzielnie, to zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Pomysły na jadalne prezenty" autorstwa Ola1984. Znajdziecie tam naprawdę wyjątkowe smakołyki.

Przepisy na słodkie prezenty

Ola1984 zrobiła pyszne czekoladki.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Ola1984 23.12.2016 10:41
anka1988 słodki prezent to zawsze trafny wybór :)
anka1988 21.12.2016 13:00
ja będę jutro piekła babeczki na prezent :)
Ola1984 19.12.2016 17:12
Bardzo dziękuję za wyróżnienie i życzę smacznych Świąt :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak