Pomysły na smaczne naleśniki

05.12.2016
Pomysły na smaczne naleśniki

Kto z nas nie lubi naleśników? Są delikatne w smaku, puszyste, a w dodatku niezwykle sycące. Idealnie przygotowane ciasto możemy wypełnić farszem przyrządzonym z tych składników, które lubimy, lub które akurat mamy w lodówce. To naprawdę proste i pyszne danie, wręcz stworzone dla zapracowanych!

Z cukrem, słodkim twarogiem, owocami, ale też z kurczakiem, szpinakiem, pieczarkami i żółtym serem. Naleśniki to wyjątkowo wdzięczne danie, do którego wymyślono tysiące różnego rodzaju farszów, a wśród nich każdy może znaleźć coś dla siebie. Właściwie pomysłom na dodatki do naleśników nie ma końca, dlatego proste ciasto - bazujące na mące, mleku i jajkach - możemy uzupełnić ulubionymi produktami.  

Jeśli szukacie pomysłów na smaczne naleśniki, to zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Naleśniki na słodko i wytrawnie" autorstwa VioletoweKucharzenie. Znajdziecie tam kilka interesujących propozycji!

Pomysły na smaczne naleśniki

VioletoweKucharzenie poleca pyszne krokiety z kurczakiem i szpinakiem.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Udostepnij:

Komentarze (1)

VioletoweKucharzenie 05.12.2016 19:56
Dziękuję za wyróżnienie :-)
prymat