Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Pomysły na słodkie muffinki

Pomysły na słodkie muffinki

Czekoladowe, cytrynowe, bananowe czy jogurtowe. Niezależnie od smaku trudno nie lubić delikatnych i puszystych babeczek. Te pyszne wypieki będą idealnym dodatkiem nie tylko do porannej kawy, ale też na rodzinne spotkanie czy karnawałowe przyjęcie.

Muffinki, czyli ciastka w kształcie wysokiej babeczki to jedna z chętniej przygotowywanych przez nas słodkości. Według mnie są nie tylko smaczne, ale też proste w przygotowaniu - nawet ktoś, kto dopiero uczy się gotować, doskonale poradzi sobie w kuchni ze słodkimi babeczkami.

 

Zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Muffinki na osłodę" autorstwa "VioletoweKucharzenie", gdzie znajdziecie ciekawe przepisy na smaczne babeczki.

Pomysły na słodkie muffinki

VioletoweKucharzenie zdradza przepisy na wyjątkowe muffinki.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

VioletoweKucharzenie 16.01.2017 15:04
Dziękuję :-)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak