Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Płońsk i Miastko bawiły się na imprezach z cyklu „Lato z Radiem”

To już czwarty weekend, który z wielką radością spędziliśmy z Wami podczas imprez „Lato z Radiem”. Tym razem odwiedziliśmy z miasteczkiem Prymatu woj. kujawsko-pomorskie. Jak co tydzień staraliśmy się Was ugościć i zabawić jak najlepiej potrafimy – była zatem moc przypraw i gadżetów, a także wyjątkowe dania grillowe serwowane przez mistrza Roberta Sowę oraz jego ekipę.

Miasteczko Prymat z mnóstwem atrakcji

 Nikt, kto stanął w kolejce, by zakręcić kołem fortuny, na pewno nie odszedł z pustymi rękami. Odpowiadając na pytanie lub wykonując proste zadanie zręcznościowe, zdobywaliście nagrody w postaci przypraw Prymat, książek kulinarnych, gadżetów od firmy eisberg, a także wyjątkowych nagród specjalnych w postaci przydatnych akcesoriów kuchennych. 

 

Nasze hostessy dzieliły się także cenną porcją wiedzy, rozdając wszystkim chętnym książeczkę z przepisami na potrawy z grilla oraz lekkie, zdrowe sałatki. Ekipa Roberta Sowy dbała szczególnie o to, aby nikt nie był głodny, szczodrze częstując przysmakami grillowymi – soczystym kurczakiem z dodatkiem zdrowej sałaty. Również na scenie organizowano konkurencje, w których zgarnąć było można cenne nagrody od marki Prymat.

Płońsk i Miastko bawiły się na imprezach z cyklu „Lato z Radiem” Płońsk i Miastko bawiły się na imprezach z cyklu „Lato z Radiem”

Świetna muzyka 

W ten weekend wyjątkowo dopisała pogoda – miejscowości, w których gościło „Lato z radiem” odnotowały masę słońca i wysokie temperatury.

Zapraszamy Was gorąco do odwiedzania naszego miasteczka podczas kolejnych wydarzeń z cyklu. Odnajdziecie nas na trasie:

23 lipca Rabka Zdrój
6 sierpnia Kalisz
7 sierpnia Stegna
13 sierpnia Ciechanów
14 sierpnia Stalowa Wola
20 sierpnia Augustów
21 sierpnia Grajewo
27 sierpnia Kutno
28 sierpnia Otwock

Podczas imprez na żywo ze sceny można posłuchać prawdziwych gwiazd polskiej muzyki. Wśród wykonawców są: Arka Noego, Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Brathanki, Sarsa, Leszcze, Łzy, De Mono, Leszcze, Varius Manx, Stachursky, Ryszard Rynkowski, Patrycja Markowska, Feel, T.Love, Raz Dwa Trzy, Andrzej Piaseczny, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Afromental, Perfect, Golec uOrkiestra.

 

Doradca Smaku 20.07.2016 11:27
@bietka, może jednak dasz radę? Zapraszamy :)
bietka 19.07.2016 17:01
tak bardzo chciałabym zakręcić takim Kołem fortuny :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak