Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Najedzeni Fest! Slow food i Movie przy jedzeniu

Najedzeni Fest! Slow food i Movie przy jedzeniu

Zapraszamy na smakowity maraton kulinarnych filmów dokumentalnych do Kina Pod Baranami. Będzie to przedsmak kolejnej edycji krakowskiego festiwalu Najedzeni Fest! Ten weekend zapowiada się zdecydowanie kulinarnie.

Najedzeni Fest po raz kolejny! Zapraszamy na weekend kulinarnych wrażeń do Krakowa, gdzie w hotelu Forum będziemy po raz czwarty otaczać się wybornym jedzeniem J, w tym wielkanocnymi frykasami. Tym razem jako przedsmak festiwalu organizatorzy przygotowali sobotni maraton filmów kulinarnych. 5 kwietnia wszystkich miłośników dobrego kina zapraszamy więc na inspirujące dokumenty kulinarne: „Slow Food Story”, „Więcej niż miód”, „Kucharze historii (Cooking History)” i „Jiro śni o sushi”. W Kinie Pod Baranami w czasie projekcji będzie można kupić wyborne kanapki, spróbować sushi oraz napić się cydru.

W niedzielę – 6 kwietnia – czeka na nas natomiast moc atrakcji. Oprócz tradycyjnie polskich produktów, które nadadzą się na nasze wielkanocne stoły będzie można zakupić produkty kuchni włoskiej i tureckiej. Przed nami warsztaty kulinarne, laboratoria oraz pokazy.

Zapraszamy!

 

Najedzeni Fest! Slow food i Movie przy jedzeniu

 

O festiwalu:

„Festiwal kulinarny Najedzeni Fest! to pierwsza tego typu inicjatywa w Krakowie. Jej celem jest cykliczne prezentowanie najciekawszych inicjatyw kulinarnych, w tym nowych restauracji i barów, warsztatów gotowania, wykładów. Otwarta formuła festiwalu pozwala integrować środowisko, tak, aby krakowska gastronomia tworzyła społeczność, jednocząc gotujących ponad podziałami, a konkurencja znaczyła tylko jedno: dobre jedzenie.

Chcemy zbudować życzliwą i radosną atmosferę sprzyjającą powstawaniu nowych projektów, łączeniu idei i ludzi wokół stołu. Festiwal jest miejscem, w którym pokazujemy jak wielu ludzi pasjonuje się gotowaniem, ile smaków kłębi się nie tylko w restauracjach czy barach, ale w każdej najmniejszej kuchni”.

 

Co: Najedzeni Fest! Movie przy jedzeniu / Slow food

Gdzie: Kraków Kino Pod Baranami oraz Hotel Forum w salach bankietowych Hotelu Forum w Krakowie (ul. Konopnickiej 28).

 

Kiedy: 5 kwietnia (o 21.00) oraz 6 kwietnia (od godz. 11 do 18)

 

Hotel Forum - wstęp wolny

Kino Pod Baranami – 25 zł oraz 30 zł w dniu projekcji

Więcej szczegółów na stronie Najedzeni Fest.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak