Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Krok po kroku do serca mamy – rozwiązanie konkursu!

Krok po kroku do serca mamy – rozwiązanie konkursu!

Dzień Mamy tuż tuż, a ja mam dla kilku szczęśliwców wyjątkowe prezenty! Nadesłaliście mnóstwo bardzo kreatywnych wypowiedzi, które dowodzą, jak ważną postacią w Waszym życiu jest Wasza mama i jak bardzo inspiruje Was w kuchni. W pełni się z tym zgadzam – nic nie smakuje tak dobrze jak przysmaki serwowane nam przez mamy. Poznajcie laureatów konkursu!

Smakowite, soczyste gołąbki, aromatyczny rosół, dymiące pierogi, puchate pyzy i najlepsze uszka o cienkim cieście – przyznam, że czytając Wasze wiadomości, miałem wielką ochotę zakosztować opisywanych potraw. Dodatkowo oczarowaliście mnie, z jaką czułością, szacunkiem i sentymentem odnosicie się do Waszych mam i ich kulinarnych talentów.

Aby już nie przedłużać, poznajcie zwycięzców:

Nagrodę główną w postaci wyjątkowego zaproszenia do Restauracji N31 Roberta Sowy w Warszawie o wartości 600 zł oraz książki „Krok po kroku z Robertem Sową” otrzymuje Karolina K.

Nagrody wyróżnienia otrzymują:

Manuelka.iw

Katarzyna F.

Magdalena G.

Magdalena F.

Laureatom serdecznie gratuluję!!!

Skontaktowałem się już z Wami drogą poprzez pocztę elektroniczną w kwestii odbioru nagrody.

 

 

Mamy nadzieję, że wspólnie z Waszymi mamami zagłębicie się w smacznej lekturze. W książce znajdziecie ponad 120 autorskich przepisów Mistrza Kulinarnego – Roberta Sowy, które zobrazowane są wyjątkowymi fotografiami, uwzględniającymi poszczególne etapy wykonania każdej z potraw.  Dodatkowo przy każdym przepisie znajdziemy pomocne symbole, informujące o czasie potrzebnym na przygotowanie potrawy i stopniu trudności. W książce znajdują się wielokrotnie sprawdzone przez Roberta Sowę przepisy na zupy, przystawki, dania z ryb, mięsa, wegetariańskie oraz dodatki.

Taka nagroda z pewnością ucieszy Wasze Mamy, które będą mogły przygotować najwybitniejsze potrawy kuchni polskiej według przepisu cenionego Szefa Kuchni. 

Krok po kroku do serca mamy – rozwiązanie konkursu! Krok po kroku do serca mamy – rozwiązanie konkursu!

 

2milutka 24.05.2016 13:23
Gratulacje dziewczyny
Malinka 24.05.2016 11:39
Gratulacje!
krokus 23.05.2016 19:50
Dziekuje slicznie za wyroznienie
VioletoweKucharzenie 23.05.2016 12:16
Gratulacje :-)
ZEWA 23.05.2016 12:04
Gratulacje :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak