Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Już niedługo Światowy Dzień Makaronu

Już niedługo Światowy Dzień Makaronu

Kojarzony głównie z Włochami, a podbił cały świat. Mowa oczywiście o makaronie - mącznym przysmaku, którego nie da się nie lubić. Uwielbiamy go, ponieważ pasuje do wielu produktów, różnych smaków i niezliczonej ilości sosów. Ten wynalazek to skarb, który bez wątpienia wzbogacił naszą kuchnię.

Makaron jest prosty i szybki w przygotowaniu, smaczny, ale też niezwykle sycący. Chętnie zajadamy się nim, łącząc z różnymi sosami, warzywami czy mięsem. Najczęściej w naszych domach podajemy klasyczny makaron spaghetti z sosem bolognese, ale coraz częściej dajemy się skusić na sosy śmietanowe, pomidorowe czy grzybowe, które smakują równie wyśmienicie. Polacy z pewnością pokochali włoską pastę i nie wyobrażamy sobie skreślić jej z naszego jadłospisu. 

 

Jeśli poszukujecie inspiracji na dania z pysznym makaronem zachęcam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Zbliża się Światowy Dzień Makaronu" autorstwa Patrycji. Znajdziecie tam kilka pysznych przepisów z wykorzystaniem włoskiego przysmaku. 

Już niedługo Światowy Dzień Makaronu

Patrycja33 zaprezentowała makaron w kilku odsłonach

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

bietka 11.10.2016 07:25
gratulacje :)
Patrycja33 10.10.2016 12:03
Bardzo dziękuję :-)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak