Już dziś pierwszy odcinek kolejnego sezonu \"Kuchennych Rewolucji\"

08.09.2011
Już dziś pierwszy odcinek kolejnego sezonu \"Kuchennych Rewolucji\"

 

 

"Tę burzę loków każdy zna. Na samo wspomnienie tej twarzy jedni dostają gęsiej skórki, inni są od razu ugotowani. Nic nie ujdzie jej uwadze, zajrzy w każdy kąt, powącha, dotknie. Mrożonki wyczuwa na kilometr, a każdą fuszerkę wytknie palcem.

Samolotem, rowerem, a nawet kajakiem to czwarty sezon, kiedy Magda Gessler rusza na ratunek upadającym restauracjom. Od samoobsługowych jadłodajni po ekskluzywne lokale, od węgierskiego czardasza, po amerykańskie country. Pomorze, Kurpie, Podkarpacie Magda Gessler spróbuje wszystkiego od argentyńskich steków po chińskie sajgonki. Przeżyjemy prawdziwy western, pojedynek na żużlowym torze i najazd krasnoludków.

Magda Gessler spędzi w każdej restauracji kilka dni i spróbuje pomóc właścicielom. Najpierw posmakuje potraw, zajrzy do kuchni, garnków, poobserwuje pracę zespołu. Potem zaproponuje zmiany i przystąpi do działania. Na dwa dni zamyka restaurację i wprowadza zmiany. Czwartego wieczoru następuje uroczyste, ponowne otwarcie restauracji, podczas którego sprawdzony zostaje jej nowy image.

Czy zespół będzie się trzymać nowych reguł i wskazówek, które dostał? I najważniejsze czy restauracja wyjdzie na prostą? Magda na pewno to sprawdzi..."

 

 

Już dziś pierwszy odcinek kolejnego sezonu \

 

Zapowiedź najbliższego odcinka możecie obejrzeć TUTAJ

 

Tekst pochodzi z oficjalnej strony programu: www.kuchennerewolucje.tvn.pl 

Udostepnij:

Komentarze (2)

Jolanta_P-S 09.09.2011 22:05
oglądałam i podobał mi się odcinek, ale Pani Gessler za bardzo przeklina jak dla mnie
Monika111 09.09.2011 18:55
Oglądałam.....fajnie,że teraz będzie w czwartki wieczorem,bo w niedziele nie zawsze mi psaowało by oglądać... :)
prymat