Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Fit warzywo

Fit warzywo

 

Wreszcie pojawiły się u nas szparagi, a wraz z nimi mnóstwo pomysłów na ich wykorzystanie. Sprawdźcie czym kierować się przy ich zakupie i jak je przygotowywać, żeby wydobyć z nich to, co najlepsze.

 

Sezon na szparagi jest bardzo krótki, ale i intensywny. Przechadzając się po sklepach z pewnością zauważymy ich obecność. Są nie tylko charakterystyczne, ale i zdrowe – są cennym źródłem witamin i minerałów. Kochają je chyba mimo wszystko najbardziej kobiety, choć mężczyźni również doceniają ich walory. Dzięki nim właśnie łatwiej trzymać się swojej niskokalorycznej diety.

O tym jak wybierać najlepsze okazy, a także co robić, żeby smakowały najlepiej dowiecie się we Wpisie Tygodnia: „Pokochaj szparagi!”.

 

Fit warzywo 

Wpis Tygodnia autorstwa Ify

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  •  oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

 

 

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak