Programy kulinarne

Opublikowano: 08.05.2011
Autor: pioge7
Programy kulinarne
Był już wpis o gazetkach i książkach kulinarnych, teraz przyszedł czas na programy kulinarne. Czy gotujemy razem z kucharzami na antenie?

Programy kulinarne

Karol Okrasa

Programów kulinarnych w telewizji jest bardzo wiele. Do swojej kuchni zaprasza nas np. Ewa Wachowich w programie EWA GOTUJE, Karol Okrasa w programie SMAKI CZASU KAROLA OKRASY czy Robert Makłowicz w programie MAKŁOWICZ W PODRÓŻY. Wszyscy kucharze zabierają nas we wspaniały świat kulinarnych marzeń. pani Ewa gotuje potrawy, któych przepisy dostała od telewidzów. Pan Karol chce odświeżyć przepis znanych gwiazd show biznesu, zaprosza ich do studia i gotuje dla nich potrawę jaką jedli kiedyś w dzieciństwie. Natomiast pan Robert jeździ po swiecie i pokazuje nam kuchnie świata. Są jeszcze Pascal Brodnicki a także nasz znakomity szef Robert Sowa, który prowadzi znakomitego wideo bloga na stronie www.doradcasmaku.pl .

 

Programy kulinarne

Robert Sowa

 

Programy kulinarne

Ewa Wachowicz

 

Programy kulinarne

Robert Makłowicz

 

Programy kulinarne

Pascal Brodnicki

 

Każdy z tych wielu osobowości pokazuje nam wspaniałe potrawy, które my- zwykli telewidzowie przyrządzamy potem w domu. Cieszymy się z muffinek pani Ewy, czy z deseru czekoladowego pana Roberta.

 

Każdy zachwyca nas swoim talentem, pomysłem a nawet chęcią pokazania nam czegoś, czego jeszcze nie widzieliśmy. Bo chodź pan Robert Makłowicz jeździ po świecie i zwiedza przy okazji to i tak poświęca dla nas swoje prywatne życie by pokazać nam kuchnie jakiej nie znaliśmy.

 

Programy kulinarne są często ogladane przez Polaków, jak wskazują badania sondażowe. Dzięki nim uczymy się nowych przepisów a potem możemy dzięki temu zaskoczyć rodzinę :)

prymat