Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Pracowity dzień w kuchni

Co może zrobić kobieta zaostawiona przez mężczyzne na cały długie dzień? Przygotować pyszności na jego powrót :)


Tak, może nie brzmi to zbyt feministycznie ale uwielbiam dni, które w całości mogę spędzić w kuchni, a poniewać nikogo nie ma w domu, mogę bałaganić i przerywać ile tylko mi się podoba :)


Dziś zaczęła od przygotowania pysznych pomidorków suszonych. Poprzednia partia dawno się skończyła, a są tak pyszne, że ich brak jest bardzo odczuwalny.
 

Po tym małym sukciesie zabrałam się za kolejny produkt pierwsej potrzeby... chlebek owsiany. Niesamowicie zdrowy, a po za tym pyszny. Chrupiąca skórka i miękki środek. Po co komu kupne potworki :)


Skoro już piekarnik rozgrzany to oczywisty znak, że czeka na kolejne wyzwania. A może by tak ciasto z majonezem? Brzmi strasznie, a smakuje nieziemsko. 

 

Nie samymi deserkami człowiek żyje i głodny mężcztzna chce w pierwszej kolejności krzepiącej strawy. I tą okoliczność mam przewidziane coś ciekawego :) Pierś z kurczaka w gulaszu korzennym. Świtny wstęp przed jutrzejszymi mikołajkami.Przyjemność z gotowania nieziemska, a i mężczyzna zadowolony :) czyli tak jak być powinno ;)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak