Nieszczęsne skrobanie ryb

Opublikowano: 23.01.2012
Autor: ZEWA
Nieszczęsne skrobanie ryb
Chyba wielu z nas ma ten problem, czyszczenie ryb. Ale możemy tę czynność sobie ułatwić. Wystarczy zaopatrzyć się w super dechę.       

 

  Co prawda gorący świąteczny okres skrobania ryb za nami, to jednak w ciagu roku mamy okazję czyścić ryby.

  Jest to chyba najbardziej nielubiana czynność dla wielu z nas, którą jest właśnie skrobanie ryb. Jest to mozolna praca, ryby czasami są tak oporne, że wiele wysiłku musimy włożyć aby taką śliska rybę utrzymać w jednej ręce, a drugą ją oskrobać. I tutaj przychodzi nam z pomocą bardzo przydatny i praktyczny gadżet.

A takim gadżetem jest deska do skrobania ryb. Jej zaletą jest to, że powierzchnia tej deski jest pokryta małymi ząbkami. Uniemożliwiają one przesuwanie się ryby. Dodatkową zaletą jest specjalny klips lub jak kto woli klamerka, za pomocą której przyczepiamy ogon. Trzecim atutem takiej deski są przyssawki. Deska przysysa się do powierzchni blatu kuchennego lub stołu i się nam nie przesuwa. Jednym słowem super pomocnik w świątecznych zmaganiach z rybami.

Taki gadżet jest bardzo pomocny. Już nie musimy się martwić śliskimi i często lądującymi na podłodze rybami. Taka deska to jest to. Polecam każdemu, kto dużo i często jest skazany na czyszczenie ryb, cena nie wysoka a pomoc duża.

prymat