Aktualności Doradcy Smaku

unnamed-6-duze

Wspólne gotowanie z Robertem Sową w Gorzowie Wielkopolskim

W ostatnią niedzielę października Robert Sowa razem ze swoim teamem kucharzy przeprowadził pokazy kulinarne w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim. 

Goście centrum handlowego mogli skosztować kremowej zupy z dyni z mlekiem kokosowym, przyprawionej imbirem Prymat i świeżo siekaną kolendrą z prażonymi pestkami dyni. Przyprawy Prymat podkreśliły smak pikantnych udźców z kurczaka podanych na ragoût z soczewicy i pomidorów z kuminem oraz zapiekanej polędwicy z dorsza z sosem z ogórków kiszonych i świeżo siekanym koperkiem. Do potraw serwowano dodatki warzywne od marki Smak. Dużo i pysznie się działo - Robert Sowa i jego team kulinarny podczas warsztatów wydał 300 dań!

Po zakończeniu live cookingu, Robert wraz z Krzysztofem Marciniakiem - szefem kuchni jednej z restauracji, wyłonił również zwycięzcę konkursu "Chef Askanowych Smaków".

A Wy, braliście kiedyś udział w podobnych warsztatach? Mieliście okazję zobaczyć Roberta Sowę, jak gotuje podczas naszych wspólnych eventów kulinarnych? 

Aktualności Doradcy Smaku - 0
Następne zdjęcie


Komentarze

 • 0
  img-20180301-wa0006
  Opublikowano

  Bożena Matuszczyk

  Wielka szkoda że nie mogłam pokosztować tak pysznych potraw przygotowanych przez pana Roberta Sowę. Nigdy nie brałam udziału w takich warsztatach , ale na pewno jest to wielka niezapomniana przygoda.;) .
 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  Nie brałam jeszcze udziału w takich warsztatach, ale bardzo chciałabym i mam nadzieję, że kiedyś spotkam się z Robertem Sową :)
 • 0
  img-20180301-wa0006
  Opublikowano

  Bożena Matuszczyk

  Bietka masz racje może będziemy miały takie szczęście i kiedyś nam sie uda spotkać z panem Robertem Sową,też bardzo bym chciała.;)
 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  Bożenko a najlepiej byłoby gdybyśmy spotkały się z nim razem :)
 • 0
  img-20180301-wa0006
  Opublikowano

  Bożena Matuszczyk

  bietka ale to by była frajda było super a może kiedyś nam to sie uda. Wiesz jak to mówią marzenia sie spełniają.Spotkała by nas niesamowita niespodzianka.;)

Dodaj komentarz