Aktualności Doradcy Smaku

img_20170825_193441na-glowne

W piątek wspólnie bawiliśmy się w Pile

Było wesoło, smacznie i bardzo miło. Na pewno żaden z obecnych nie żałował, bo naprawdę warto było nas odwiedzić. Każdy mógł skosztować dań przygotowanych przez mistrza, Roberta Sowę. Znany kucharz wraz ze swoją ekipą przyrządzał i wydawał z wielkiego tira Prymatu przysmaki przyrządzone z grillowanego mięsa, gotowych sałat marki Eisberg i produktów marki Smak.
Ciekawi grillowych porad mogli je dostać w namiocie Prymatu, gdzie bezpłatnie rozdawano również książeczki z przepisami na grillowe dania. Nie zabrakło również okazji do zdobycia cennych nagród. Przy specjalnym kole fortuny bardzo łatwo dało się zdobyć akcesoria kulinarne, produkty Prymatu i gadżety firmy Eisberg, partnera Prymatu w czasie letniej trasy imprezowej. Wszystko udało się wyśmienicie, oprócz atrakcji kulinarnych nie zabrakło również tych muzycznych. W Pile zaśpiewała dla Was między innymi sama Patrycja Markowska.
Bardzo dziękujemy za wspólną imprezę, o kolejnych będziemy informować w serwisie!

Aktualności Doradcy Smaku - 0
Następne zdjęcie


Komentarze

 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  I pewnie jak zwykle była super impreza :)
 • 0
  img-20180301-wa0006
  Opublikowano

  Bożena Matuszczyk

  Bardzo żałuje że nie mogłam dojechać, na pewno była super zabawa i fajna impreza. Mam nadzieje że kiedyś i mnie sie uda dołączyć na tak fajną super imprezę.;)
 • 0
  received_575618672618645
  Opublikowano

  jejkuchnia

  A kiedy w Łodzi? :D

Dodaj komentarz