Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Życie od Kuchni - Jak walczyć z nadwagą?

Życie od Kuchni - Jak walczyć z nadwagą?

Codzienne życie i odżywianie Angeliki i jej partnera nie ma nic wspólnego ze zdrowiem. Co jedzą? Głównie kanapki, tłumacząc się brakiem w okolicy sklepu ze świeżą żywnością. Marna wymówka, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że jednak zupy udaje im się ugotować. Dodatkowo jedzenie oparte głównie na pieczywie nie sprzyja Angelice, która walczy z nadwagą. Jej próby zrzucenia 40 nadprogramowych kilogramów spełzły na niczym. Angelika zaprzestała walki z nadwagą przez brak zrozumienia ze strony partnera i chęci dostosowania się do niego. On musi zdać sobie sprawę, że ona nie może jeść wszystkiego jak on, a nie żądać by tylko gotowała mu normalne posiłki zamiast dietetycznych.

Obydwoje są nałogowymi palaczami. On zaczyna dzień od papierosa, a ona wypala ich również sporo w ciągu dnia. To dopełnia bardzo złego obrazu ich codziennego, niezdrowego życia.

Małgosia Ohme będzie miała dużo pracy w tym domu. Począwszy od diety, przez podział obowiązków, na relacjach parterów kończąc. Czy życie Angeliki  jej partnera zacznie się zmieniać po wizycie gospodyni „Życia od kuchni”?

Najbliższy odcinek już dziś o 17.20 w TVP2

 

Życie od Kuchni - Jak walczyć z nadwagą?

IZABELA29 02.06.2013 21:46
warto oglądać

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak