Zostań Doradcą Smaku Miesiąca - Płacimy za przepisy!

10.07.2012
Zostań Doradcą Smaku Miesiąca - Płacimy za przepisy!

Co miesiąc wybieramy Doradców Miesiąca, a wybór spośród tylu kandydatów jest coraz trudniejszy. Chcielibyśmy, byście pomogli nam w tej co miesięcznej decyzji, z racji tego, że z miesiąca na miesiąc liczba Doradców Smaku wzrasta. Jeśli czujecie, że to Wy powinniście zostać wybrani jako Doradca Smaku Miesiąca, by otrzymać nagrodę finansową, wystarczy, że zgłosicie swoją kandydaturę na [email protected] lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. Jeśli uważacie, że Wasz ulubiony DoradcaSmaku do tej pory został niedoceniony, dajcie mu szansę i zgłoście go również do nas. 

 

Czekamy na Wasze typy!

 

Co miesiąc wśród wszystkich Doradców Smaku (w szczególności tych o największej liczbie punktów w danym miesiącu), specjalne jury, wybierać będzie 3 najlepszych, którzy otrzymają nagrody finansowe.

 

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Udostepnij:

Komentarze (1)

Dodawać komentarz mogą tylko zalogowani użytkownicy
caralajna 13.07.2012 16:52
a ja od dawna co miesiąc trzymam kciuki za Rafał / Kinga http://www.doradcasmaku.pl/profil/7565/ bo dziewczyna ma świetne przepisy, ładne zdjęcia i do tego jest aktywna i koleżeńska.. może więc w sierpniu zostanie dostrzeżona(?) pozdrawiam :)
prymat