Za nami wspólna zabawa w Gołdapi

24.07.2018

14 lipca uczestniczyliśmy w Dniach Gołdapi - na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć miasteczka Prymat i JBB. Mimo deszczowej pogody, było naprawdę smacznie!

Na wydarzenie w Gołdapi przyjechał kulinarny tir Prymat i JBB, z którego Robert Sowa wydawał przyrządzane przez siebie grillowane przysmaki składające się z produktów JBB Bałdyga – partnera marki Prymat w czasie letniej trasy eventowej.

Dodatkowa atrakcja to również specjalne koło fortuny. Uczestnikom łatwo udawało się wygrać cenne nagrody – gadżety, przyprawy Prymat, książki kucharskie i akcesoria kulinarne. Warto było zagrać, bo szanse na atrakcyjną wygraną były naprawdę spore!

Urozmaiceniem dla wszystkich uczestników były koncerty zespołów Kobranocka oraz Dżem. Nikt nie mógł więc narzekać na nudę, a atrakcje czekały na uczestników co krok.

Zapraszamy na kolejne imprezy, o wszystkich będziemy informować w serwisie!

Udostepnij:

Komentarze (1)

Bożena Matuszczyk 24.07.2018 20:18
Miło się patrzy na zdjęcia kiedy ludzie dobrze się bawią , więcej takich imprez,pomysłów na dobrą a za razem ciekawą zabawę.Jak to mówimy przyjemne z pożytecznym. Już nie długo i ja zabawię się razem z ekipą Prymatu i spróbuję potraw p. Roberta .
prymat