Wpis Tygodnia pod gruszą

15.10.2012
Wpis Tygodnia pod gruszą

 

 

Nie każdy jest ich miłośnikiem, ale każdy docenia ich charakterystyczny smak. Gruszki, bo one są bohaterem dzisiejszego Wpisu Tygodnia zainspirowały naszą użytkowniczkę do stworzenia wielu ciekawych propozycji. Gorąco zachęcamy do lektury wpisu „Jesień pod znakiem... gruszki", w którym znajdziecie między innymi wskazówki, jak przygotować „Grzanki z winnymi gruszkami", czy „Gruszki zapiekane z orzechami i śliwkami pod pierzynką czekoladową". Chojłównie jeszcze raz gratulujemy i przekazujemy na konto nagrodę w postaci 1000 punktów.

 

 

1

Fot. Chojłówna

 

 

2

Fot. Chojłówna

 

Przypominamy, że zdobyte za Wpis Tygodnia 1000 punktów możecie wykorzystać wybierając wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który zostaje wyróżniony gratyfikacją finansową w wysokości 500 zł. Zachęcamy więc, by pisać dużo i 'smacznie', nagrody w Katalogu czekają. 

Udostepnij:

Komentarze (2)

Smacznie.TV
Smacznie.TV 24.10.2012 15:54
Hahaha mam tylko 8 punktów. Beznadzieja... Na przyprawy potrzeba 500 punktów. Zawiodłem się na serwisie. Poproszono mnie o uczestnictwo ale jak tak dalej pójdzie i nie będzie zmiany w punktacji to przestane po prostu wspierać tę stronę moimi przepisami bo nie mam z tego żadnych korzyści....
Chojłówna 15.10.2012 12:02
aaaaa Dziękuję dziękuję dziękuję:):):):):)!!!!
prymat