Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia: Kaszubskie jadło

Wpis Tygodnia: Kaszubskie jadło

Kaszuby to barwna kraina – rzec by można, że mlekiem i miodem płynąca. Różnorodność lokalnych produktów sprzyja bogatej kulturze kulinarnej, o której niezwykle ciekawie w swoim cyklu pisze Christopher. Zapraszamy na Wpis Tygodnia!

 

Kaszubskie potrawy są jedyne w swoim rodzaju. Smaki mające swój początek w tamtejszych lasach i wodach zdecydowanie brylują na lokalnych półmiskach. Jeśli chcielibyście zgłębić wiedzę na temat tej bogatej kultury kulinarnej to gorąco zachęcamy do lektury Wpisu Tygodnia „Kaszubskie jadło – elegancka krelka” użytkownika Christopher.

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

Od dziś w naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

IwonaDD 21.08.2014 13:05
Chwile mnie nie bylo, a tu tyle wspaniałych wpisów, super! gratulacje!
Christopher 20.08.2014 00:28
Zgadzam się z Paniami.Na Kaszubach jest sporo atrakcji kulinarnych .Dorzucę jeszcze słodkości jak kuch kaszebski i ruchanki. Doradcy dziękuję za zwrócenie uwagi na moje wpisy i wyróżnienie.
gibli 19.08.2014 07:32
Polecam kaszubski smalec , domowy chleb po kaszubsku, oraz śledzie po kaszubsku czy nawet ogorki kartuskie:)) Na Kaszubach jestem co roku, mam tam rodzinkę, jedzenie jest wspaniale. Polecam)).
Rysia 18.08.2014 17:46
Jako gdynianka często wyjeżdżam na Kaszuby, szczególnie na grzyby.Przy okazji po drodze zaglądamy do jakiejś karczmy i zawsze szukamy potrawy regionalnej. Najczęściej są to ryby i smaczne pierogi.Gratuluję ciekawych wpisów .

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak