Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Wielkie grillowanie w Wyszkowie z marką Prymat i JBB

W sobotę, 28 lipca, na stadionie miejskim w Wyszkowie odbyła się wielka letnia impreza z cyklu Lato #naMAXXXa. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć!

Ważnym punktem całego wydarzenia było miasteczko Prymat i JBB, gdzie na miłośników dobrego jedzenia w kulinarnym tirze oczekiwał znakomity kucharz Robert Sowa. Zadbaliśmy zarówno o coś dla spragnionych doskonałych smaków, jak i emocji. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekały konkursy przy naszym kole fortuny.

Była zatem okazja, by skosztować mięsnych dań z grilla na bazie produktów JBB. Smaczne porcje doprawione zostały przyprawami Prymat. Po takim poczęstunku zaserwowanym przez Roberta Sowę można było ruszyć po dalsze atrakcje. W namiocie można było otrzymać cenne porady grillowe oraz przepisy wydane w formie atrakcyjnej książeczki. 

Poza atrakcjami kulinarnymi, były też te muzyczne, czyli koncert Natalii Schroeder oraz Michała Szpaka. Jesteśmy pewni, że bawiliście się fantastycznie!

Bożena Matuszczyk 06.08.2018 16:00
Wielkimi krokami ekipa Prymatu i JBB zbliża ku Częstochowie tak że na pewno też będzie wesoło i będą miała co wspominać . Myślę że będą to dla mnie nie zapomniane chwile.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak