Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Wakacyjne Wpisy Tygodnia

Wakacyjne Wpisy Tygodnia

 

 

Wakacyjne gotowanie jest jak zawsze inspirujące. Bogaci w nowe pomysły zebrane przy okazji wyjazdów w dalekie i bliskie strony możemy z powodzeniem wprowadzić smakowite nowości do naszego menu. Sprawdźcie, jakimi pomysłami podzielili się z nami autorzy Wpisów Tygodnia.

 

Jak wakacje to owoce. Trzeba przyznać, że ich bogactwo potrafi zawrócić w głowie. Jak się okazuje, nie tylko za granicą możemy spotkać egzotyczne okazy, ale także i w Polsce można trafić na intrygujące i mało spotykane owoce, takie jak morwa. O tym jak się do niej zabrać, by smakowała jak najlepiej pisze Caralajna. Zapraszamy do jej wpisu „Smaki lata i wakacji: morwa czarna”.

 

Ale lato sprzyja również podróżom. Warto czasami zajrzeć do kulinarnego ogródka naszych najbliższych sąsiadów – wbrew pozorom (i jakby się mogło niektórym wydawać) czeska kuchnia jest naprawdę interesująca. Jeśli chcecie poznać jej tajniki, to zapraszamy do lektury wpisu „Filary czeskiej kuchni: uzené maso” użytkownika czech_food_friend.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

caralajna 05.08.2014 11:46
dziękuję, do wymarzonej nagrody muszę jeszcze dozbierać 3 tys. punktów.. uffff
norweska20 05.08.2014 10:01
no może w końcu i ja ruszę z blogiem..gratuluje :)
Christopher 04.08.2014 15:13
Ale morowo ,Doradca wyróżnił dwóch autorów. Gratulacje dla OBOJGA!
kornelcia 04.08.2014 13:05
zaraz biorę się za czytanie :0

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak