Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

W ten weekend bawiliśmy się na Ursynowie oraz w Wodzisławiu Śląskim

Okazji do wspólnego spędzenia czasu było w ten weekend naprawdę wiele. Piękna pogoda, koncerty gwiazd, pyszne jedzenie oraz znakomity Robert Sowa, który częstował pysznym jedzeniem prosto z kulinarnego tira Prymatu. Zarówno Wodzisław Śląski, jak i dzielnica Warszawy Ursynów – świętowały swoje jubileusze. 

Chcieliśmy gorąco podziękować, że tak licznie przybyliście, aby się z nami spotkać. Mieliśmy ogromną przyjemność rozmawiać z Wami, odpowiadać na Wasze pytania, a także obdarowywać Was nagrodami: przyprawami Prymat, gadżetami od Eisberg, książkami kulinarnymi  oraz przydatnymi kuchennymi akcesoriami.

Cieszymy się również, że mogliśmy Was poczęstować pysznymi grillowanymi sałatkami z kurczakiem, które powstały na bazie sałat Eisberg, a doprawiono je przyprawami i sosami sałatkowymi Prymat. Tradycyjnie już poczęstunek został przygotowany przez znakomitego Roberta Sowę, którym osobiście  częstował wszystkich chętnych.

Nie tylko kulinarnie

Warto odwiedzać imprezy z naszym udziałem nie tylko dla doznań kulinarnych. Zawsze można również liczyć na koncerty gwiazd. Na Ursynowie zagrały takie zespoły, jak Bajm, Golden Life czy Feel, natomiast w Wodzisławiu Śląskim Alexia, Sonique oraz Francesco Napoli.

Zapraszamy Was do udziału w kolejnych imprezach z Prymatem. Będziemy o nich informować na bieżąco w serwisie www.doradcasmaku.pl 

bietka 12.06.2017 17:24
zazdroszczę Wam tej zabawy :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak