Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

W roli głównej: jabłka

W roli głównej: jabłka

Idealne do szarlotki, na drugie śniadanie i do wszelkiego rodzaju ciast. Jabłka są nie tylko smaczne i zdrowe, ale też mają nieograniczone możliwości kulinarne. Szukacie inspiracji na ich wykorzystanie? Zapraszamy do lektury Wpisu Tygodnia.

Polacy uwielbiają jabłka. Sięgają po nie, przygotowując wypieki, deserki dla najmłodszych, przyrządzając mięsną ucztę czy też przekąskę na drugie śniadanie. W zależności od przeznaczenia wybierają antonówkę – wprost idealną do domowych przetworów, lobo i gloster, które świetnie smakują w różnego rodzaju wypiekach czy soczyste cortlandy podkreślające smak wytrawnych potraw.

Główną zaletą jabłek jest ich całoroczna dostępność – bez względu na porę roku zawsze można je wykorzystać w kuchni.

We Wpisie Tygodnia „Jabłka mnóstwo kulinarnych inspiracji” autorstwa Maridka19 znajdziecie pyszne pomysły na wypieki z jabłkami w roli głównej. Puszysta rolada biszkoptowa, ciasto z jabłkami i kremowy jabłecznik na zimno to tylko kilka z nich. Którą opcję wybierzecie?

 W roli głównej: jabłka

Rolada biszkoptowa z jabłkami w wykonaniu Maridka19

 

UWAGA!


W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.


Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.


Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.


Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Maridka19 25.01.2016 13:15
Doradco Smaku dziękuję bardzo za wyróżnienie.
monikaT83 25.01.2016 12:17
O tak wypieki z jabłkami są zawsze pyszne :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak