Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Treściwe, kolorowe i smaczne zupy-krem

Treściwe, kolorowe i smaczne zupy-krem

Szybkie i proste w przygotowaniu, a do tego bardzo smaczne! Takie właśnie są zupy-krem, które można przygotować z dostępnych sezonowo warzyw, podać z aromatycznymi grzankami, oprószyć dla smaku ziołami i ozdobić kleksem śmietany. Zapraszamy na kulinarne inspiracje z naszym Doradcą – SzczyptaChili.

Zupy-kremy można przygotować  z pomidorów, cukinii, papryki, a nawet z białej rzodkiewki. To, jakie warzywo wybierzemy jako główne – zależy tylko od naszych preferencji, sezonowości i smaków. Zawsze jednak uzyskamy treściwy i pyszny obiad o gładkiej konsystencji, którą dodatkowo wzmocni kleks śmietany lub jogurtu naturalnego.

Aby nie mieć poczucia, iż każda zupa-krem jest taka sama, warto zmieniać dodatki do niej podawane. Mogą to być domowe grzanki oprószone aromatycznymi ziołami, chipsy, prażone migdały, a nawet groszek ptysiowy. Każda z tych propozycji doskonale urozmaici obiad i nada mu wyjątkowy charakter.

O tym, jak przygotować treściwą i rozgrzewającą zupę-krem oraz po kulinarne inspiracje zapraszamy do Wpisu Tygodnia. SzczyptaChili na blogu zdradza kilka smacznych pomysłów na codzienny obiad. 

 

Treściwe, kolorowe i smaczne zupy-krem

Krem pomidorowy z marchewką i maślanymi grzankami w wydaniu SzczyptaChili

 

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

 

 

 

 

SzczyptaChili 08.02.2016 21:30
Dziękuję :) My za nimi wprost przepadamy i bardzo często gotuję wymyślając nowe smaki :)
Maridka19 08.02.2016 20:03
Ja też bardzo lubię takie zupki . Super wpis :)
Renata9 08.02.2016 16:42
Serdecznie gratuluję wyróżnienia :-)
anka1988 08.02.2016 14:02
ajj ja uwielbiam takie zupki!
monikaT83 08.02.2016 13:18
Bardzo lubię takie zupki! Gratuluję wyróżnienia!!
SzczyptaChili 08.02.2016 11:21
Bardzo dziękuję za wyróżnienie a zupy-kremy polecam :) Moja rodzina je uwielbia a ze smakami i dodatkami możemy kombinować na przeróżne sposoby :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak