Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Soczyste czereśnie na deser i obiad

Lato jest najsmaczniejszą ze wszystkich pór roku! Na straganach i w pobliskich warzywniakach można kupić wiele sezonowych owoców i warzyw, które dają w kuchni wiele możliwości. Tak właśnie jest z jędrnymi, słodkimi i soczystymi czereśniami, na które sezon rozpoczyna się końcem czerwca – początkiem lipca. Warto z tych owoców i przygotować smakołyki dla całej rodziny! 

Niezależnie od tego w jakiej postaci są podawane, zawsze będą smakować znakomicie! Zarówno zaraz po zerwaniu z drzewa, jak i w połączeniu z ciastami czy mięsiwem. Najlepsze w czereśniach jest to, że mogą być inspiracją do tworzenia kulinarnych pyszności. Dzięki tym owocom, łatwo o potrawy nasycone pysznym słodkim smakiem. 

Zewa proponuje swoje sprawdzone przepisy z wykorzystaniem czereśni. Już same zdjęcia przysmaków  zachęcają do spróbowania:

  • Mini pierożków z czereśniami
  • Cygar schabowych z czereśnią
  • Francuskich kółeczek z czereśniami
  • Sernika z czereśniami

UWAGA!
W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.
Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.
Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

bietka 28.06.2016 12:30
ja wybieram pierożki i sernik :)
Róża1 27.06.2016 17:02
Roladki jak marzenie :-) .!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak