Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Słodkie śniadanie, udany początek dnia

Słodkie śniadanie, udany początek dnia

Śmiało można powiedzieć, że smaczne i pożywne śniadanie to początek udanego dnia. Jola91 we Wpisie Tygodnia przedstawia propozycje słodkich śniadań, które będą smaczną alternatywą dla kanapek czy jajecznicy.

Bezsprzecznie śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlatego powinno być ono nie tylko smaczne, ale też syte i zapewniać odpowiednią dawkę energii na cały dzień. Warto też pokusić się o różnorodność śniadań i szukać alternatyw dla popularnych kanapek, past czy jajecznicy. Czasem wytrawne posiłki można zamienić na nieco słodsze propozycje, jak np. naleśniki, omlet czy owsiankę.


Jeśli chcecie urozmaicić swoje śniadaniowe menu, to zapraszamy do Wpisu Tygodnia „Słodkie śniadanie zawsze mile widziane” autorstwa Jola91. Znajdziecie tam przepis m.in. na smaczne placki ryżowo-cynamonowe oraz pieczoną czekoladową owsiankę z truskawkami.

 

Słodkie śniadanie, udany początek dnia

Pieczona czekoladowa owsianka z truskawkami autorstwa Jola91

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Konczi 14.03.2016 11:15
ups ... coś mi się wkleiło ... miało być - Inspirujący i bardzoooo fajny WPIS :)
Konczi 14.03.2016 11:14
Inspirujący i bardzoooo fajny numer :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak