Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Słodkie domowe wypieki

Słodkie domowe wypieki

Nie ma na świecie nic lepszego niż zachwyt bliskich nad naszymi okazałymi i wspaniałymi w smaku wypiekami. Choć domowe ciasta nie zawsze wyglądają tak jak te z cukierni, to w rzeczywistości własnoręcznie wykonane ciasta doceniane są jeszcze bardziej.

 

Aby we własnej kuchni przygotować wspaniałe ciasto naprawdę nie potrzeba wiele. Wystarczy sprawdzony przepis, chęci i trochę czasu - a sukces kulinarny gwarantowany! Zdradzę Wam, że najprzyjemniejszą częścią jest dekorowanie ciasta, bo tutaj nie musimy sztywno trzymać się gramatur, a możemy dać się ponieść naszej fantazji. W końcu kto tego nie lubi?

 

Zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Weekendowe słodkości" autorstwa "VioletoweKucharzenie", gdzie znajdziecie wyjątkowe przepisy na smaczne wypieki.

Słodkie domowe wypieki

VioletoweKucharzenie zdradza przepisy na pyszne ciasta.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

VioletoweKucharzenie 30.01.2017 15:02
Bardzo dziękuję :-)
Futka 30.01.2017 13:33
Kto tego nie lubi? O tak! Uwielbiam kawałeczek takiego domowego ciasta jako dodatek do kawy :)
anka1988 30.01.2017 12:59
Gratulacje :) pyszne domowe słodkości :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak