Rusza wideo blog Roberta Sowy w serwisie DoradcaSmaku.pl!

21.01.2011
Rusza wideo blog Roberta Sowy w serwisie DoradcaSmaku.pl!

Świetne przepisy na różne okazje, profesjonalne triki kulinarne, a wszystko opatrzone gwiazdorskim komentarzem mistrza kuchni – tak właśnie wyglądał będzie wideo blog Roberta Sowy w serwisie DoradcaSmaku.pl. Pierwszy odcinek wideo bloga jest już dostępny do obejrzenia pod adresemhttps://robertsowa.doradcasmaku.pl.

Znany i ceniony mistrz kulinarny Robert Sowa podzieli się z widzami swoim wieloletnim doświadczeniem, które zdobył zarządzając kuchnią hotelu Jan III Sobieski i niewątpliwym talentem kulinarnym, które potwierdzają liczne wyróżnienia, między innymi: tytuł Mecenasa Smaku nadany przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości, medal Kulinarnego Instytutu Francuskiego, czy też tytuł Gentelmana Roku 2009 w kategorii Mistrz Sztuki Kulinarnej.

Na oczach widzów Robert Sowa będzie przygotowywał swoje ulubione dania oraz doradzał, jak umiejętnie poruszać się w kuchni. Będzie co oglądać, bo sam mistrz porównuje proces gotowania do konstruowania utworu muzycznego, w którym każdy dźwięk składa się na jego finalne brzmienie.

Wideo blog Roberta Sowy prezentowany na stronie DoradcaSmaku.pl będzie miał charakter cykliczny, a każdy odcinek dedykowany będzie innemu wydarzeniu w kalendarzu kulinarnym. Pierwszy odcinek nawiązuje do obchodzonego 11 stycznia Światowego Dnia Wegetarian. Robert Sowa przygotowuje intrygującą sałatkę z awokado oraz serem tofu oraz tłumaczy jak odpowiednio obchodzić się... z cytryną.

Sponsorem wideo bloga Roberta Sowy jest firma Prymat, która zarządza markami: Prymat, Kucharek oraz Smak. Partnerem wideo bloga Roberta Sowy jest firma Bosch.

..............................................................................................................................................

DoradcaSmaku.pl to serwis społecznościowy skupiający miłośników gotowania. Po raz pierwszy w historii amatorzy kuchni w sieci mogą zarabiać na swoim hobby. Wystarczy zaangażować się w życie portalu DoradcaSmaku.pl, a najbardziej aktywni będą za to odpowiednio wynagradzani.

Spośród innych portali kulinarnych DoradcaSmaku.pl wyróżnia się innowacyjnym podejściem – każdy z użytkowników serwisu zbiera za swoje aktywności punkty, a najlepsi i najbardziej aktywni są odpowiednio premiowani. Teraz nie wychodząc z domu, amatorzy gotowania mogą zostać Doradcami Smaku – docenionymi przez innych specjalistami gotowania. Co miesiąc spośród 10 użytkowników z największą liczbą punktów wybieranych jest 3 Doradców Smaku, który otrzymują 500, 300 oraz 200 zł. Dodatkowo wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu mogą w każdym momencie zamienić zdobyte przez siebie punkty na atrakcyjne nagrody, którymi są produkty firmy Bosch, między innymi robot kuchenny, blender, piekarnik, zmywarka do naczyń czy lodówka.

Serwis DoradcaSmaku.pl powstał w kwietniu 2010 r. W ciągu 9 miesięcy od powstania użytkownicy serwisu dodali ponad 85 tys. przepisów kulinarnych. Serwis odwiedza 150 tys. użytkowników miesięcznie generując ponad 1 mln odsłon.


Udostepnij:

Komentarze (0)

prymat